CUI 1066470

FLORIADA SRL

FLORIADA SRL este o firmă din Caransebeş, județul Caraș-Severin, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 5611 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 1993. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.1 mil. lei (+8.2% față de 2024), un profit net de 265.7 mii lei și 32 de angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

1066470

Nr. înregistrare

J1991000940119

EUID

ROONRC.J1991000940119

Formă juridică

SRL

Județ

Caraș-Severin

Localitate

Caransebeş

Adresă

Str. C.D.LOGA, Nr. 1A, C.P. 325400

Data înregistrării

04-12-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 04.12.1992

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-07-1993

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5611 - Restaurante

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile

  • 3515 - Comercializarea energiei electrice

  • 5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

  • 5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.

  • 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

  • 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+8.2%

7 141 508

Rezultat net

+151.4%

+265 658

Capitaluri proprii

+31.9%

1 098 128

Număr mediu de salariați

0.0%

32

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut FLORIADA SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 7 141 508 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 265 658 lei.

Este FLORIADA SRL plătitoare de TVA?

Da, FLORIADA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.

Ce cod CAEN principal are FLORIADA SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5611 - Restaurante.

Când a fost înființată FLORIADA SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 decembrie 1991.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către FLORIADA SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește FLORIADA SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit