CUI 1105692
R.A.F.& R SRL
CUI
1105692
Nr. înregistrare
J1991002101086
EUID
ROONRC.J1991002101086
Formă juridică
SRL
Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
STR. REPUBLICII, NR.36, AP.9
Cod CAEN principal
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Data înregistrării
26-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
CIOBAN FELICIAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
-
7420 - Activităţi fotografice
-
8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4778 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
417
|
1 417
|
2 417
|
3 417
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
109 163
|
76 085
|
47 120
|
59 136
|
51 808
|
48 761
|
73 419
|
50 785
|
41 630
|
20 007
|
36 795
|
60 518
|
82 076
|
102 537
|
121 380
|
149 445
|
138 538
|
| Stocuri |
17 614
|
27 963
|
17 490
|
18 002
|
17 876
|
22 758
|
30 792
|
21 544
|
16 525
|
13 912
|
31 089
|
57 443
|
78 501
|
102 475
|
119 629
|
146 941
|
137 156
|
| Creanțe |
39 393
|
2 022
|
1 910
|
1 930
|
2 490
|
2 974
|
3 160
|
4 023
|
2 411
|
1 001
|
1 097
|
1 423
|
1 301
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
52 156
|
46 100
|
27 720
|
39 204
|
31 442
|
23 029
|
39 467
|
25 218
|
22 694
|
5 094
|
4 609
|
1 652
|
2 274
|
62
|
1 751
|
2 504
|
1 382
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
71
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
55 388
|
20 113
|
42 797
|
44 728
|
21 804
|
28 556
|
36 288
|
34 926
|
27 702
|
40 286
|
55 181
|
78 497
|
79 325
|
208 405
|
260 242
|
259 529
|
220 808
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
53 775
|
55 972
|
4 323
|
14 408
|
30 421
|
21 622
|
39 548
|
19 276
|
13 928
|
−20 279
|
−18 386
|
−17 908
|
2 751
|
−105 868
|
−138 862
|
−110 084
|
−82 270
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
291 894
|
292 101
|
271 641
|
277 274
|
206 919
|
149 668
|
252 132
|
230 183
|
229 705
|
103 836
|
74 799
|
76 182
|
76 169
|
79 766
|
84 058
|
68 220
|
71 215
|
| Venituri totale |
291 894
|
292 101
|
271 641
|
277 274
|
211 099
|
188 128
|
252 132
|
230 460
|
229 705
|
103 836
|
74 799
|
76 182
|
76 170
|
79 767
|
84 059
|
68 816
|
72 996
|
| Cheltuieli totale |
235 559
|
237 590
|
279 009
|
260 409
|
200 231
|
204 663
|
229 348
|
222 806
|
193 202
|
104 691
|
73 033
|
94 557
|
95 266
|
103 594
|
112 837
|
93 405
|
112 377
|
| Rezultat brut |
+56 335
|
+54 511
|
−7 368
|
+16 865
|
+10 868
|
−16 535
|
+22 784
|
+7 654
|
+36 503
|
−855
|
+1 766
|
−18 375
|
−19 096
|
−23 827
|
−28 778
|
−24 589
|
−39 381
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+53 473
|
+51 648
|
−10 085
|
+14 092
|
+8 799
|
−17 926
|
+20 272
|
+5 349
|
+34 206
|
−1 893
|
−478
|
−20 660
|
−21 381
|
−23 827
|
−28 778
|
−27 814
|
−42 248
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
4
|
3
|
4
|
5
|
5
|
5
|
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către R.A.F.& R SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește R.A.F.& R SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.