CUI 1111783
G-SYS SRL
G-SYS SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
1111783
Nr. înregistrare
J08/168/1991
EUID
ROONRC.J08/168/1991
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. 13 DECEMBRIE, NR.94A
Data înregistrării
26-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 26-06-2023
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
71 170
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 245
|
1 107
|
4 600
|
8 091
|
15 546
|
23 780
|
| Active circulante |
78 932
|
80 212
|
79 727
|
93 260
|
139 106
|
171 108
|
184 646
|
127 740
|
156 691
|
152 562
|
187 732
|
414 296
|
666 426
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 058
|
243 655
|
| Creanțe |
78 926
|
80 165
|
79 680
|
77 958
|
111 923
|
162 884
|
100 243
|
105 949
|
74 299
|
79 743
|
89 550
|
396 095
|
391 609
|
| Casa și conturi la bănci |
6
|
47
|
47
|
15 302
|
27 183
|
8 224
|
84 403
|
21 791
|
82 392
|
72 819
|
98 182
|
17 143
|
31 162
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
1 235
|
1 427
|
492
|
1 469
|
—
|
950
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
7 762
|
9 042
|
5 958
|
4 697
|
66 328
|
104 306
|
20 022
|
16 728
|
44 131
|
33 187
|
22 556
|
339 522
|
437 333
|
| Capitaluri proprii |
71 170
|
71 170
|
73 769
|
88 563
|
74 013
|
68 229
|
165 116
|
116 726
|
113 667
|
124 925
|
173 267
|
90 320
|
252 873
|
| Capital subscris vărsat |
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
227 775
|
264 094
|
337 595
|
506 549
|
522 757
|
759 868
|
598 729
|
689 746
|
1 124 912
|
860 321
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
230 616
|
265 700
|
338 889
|
508 492
|
526 068
|
763 526
|
603 148
|
702 162
|
1 532 296
|
1 033 206
|
| Cheltuieli totale |
—
|
2 600
|
14 794
|
213 718
|
257 275
|
265 449
|
318 407
|
392 720
|
633 659
|
485 082
|
581 591
|
1 403 802
|
1 048 333
|
| Rezultat brut |
0
|
−2 600
|
−14 794
|
+16 898
|
+8 425
|
+73 440
|
+190 085
|
+133 348
|
+129 867
|
+118 066
|
+120 571
|
+128 494
|
−15 127
|
| Rezultat net |
Față de 2020
|
−2 600
|
−14 794
|
+14 550
|
+5 784
|
+61 007
|
+157 894
|
+109 504
|
+106 445
|
+76 230
|
+82 947
|
+83 098
|
−24 062
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
9
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este G-SYS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, G-SYS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are G-SYS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată G-SYS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 martie 1991.
-
Unde are sediul G-SYS SRL?
-
Sediul firmei G-SYS SRL (CUI 1111783) este în STR. 13 DECEMBRIE, NR.94A, Braşov, județul Brașov.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către G-SYS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește G-SYS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.