CUI 1128130
HENING SRL
CUI
1128130
Nr. înregistrare
J08/1652/1992
EUID
ROONRC.J08/1652/1992
Formă juridică
SRL
Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Predeal
Adresă
BLD. MIHAIL SĂULESCU, NR.72
Cod CAEN principal
5211
Data înregistrării
26-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-02-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
POMANA I.CRISTINEL
Administrator
POMANA IOAN FLORIN
Administrator
POMANA DAN
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4632 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
107 785
|
108 318
|
142 805
|
145 808
|
148 810
|
151 812
|
154 814
|
157 816
|
160 818
|
163 821
|
169 241
|
179 883
|
213 211
|
259 263
|
283 002
|
298 752
|
300 840
|
| Active circulante |
463 796
|
447 867
|
475 800
|
485 102
|
498 207
|
502 729
|
498 845
|
503 130
|
509 762
|
565 068
|
714 377
|
964 496
|
1 050 416
|
1 010 542
|
891 160
|
766 408
|
819 892
|
| Stocuri |
—
|
—
|
2 307
|
2 256
|
2 307
|
2 307
|
2 307
|
2 307
|
2 307
|
2 307
|
2 485
|
128 336
|
193 344
|
187 576
|
172 844
|
184 190
|
151 711
|
| Creanțe |
86 149
|
78 329
|
37 658
|
34 817
|
34 817
|
34 817
|
33 907
|
31 115
|
33 477
|
267 873
|
583 368
|
723 280
|
828 427
|
814 198
|
707 110
|
567 021
|
643 984
|
| Casa și conturi la bănci |
377 647
|
369 538
|
435 835
|
448 029
|
461 083
|
465 605
|
462 631
|
469 708
|
473 978
|
294 888
|
128 524
|
112 880
|
28 645
|
8 768
|
11 206
|
15 197
|
24 197
|
| Datorii |
667 217
|
648 218
|
653 310
|
653 169
|
653 561
|
653 733
|
652 581
|
645 250
|
634 242
|
702 392
|
848 898
|
1 087 918
|
1 214 284
|
1 220 090
|
1 138 120
|
1 032 821
|
1 083 194
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
10 000
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−95 636
|
−92 033
|
−34 705
|
−22 259
|
−6 544
|
808
|
1 078
|
15 696
|
36 338
|
26 497
|
34 720
|
46 461
|
49 343
|
49 715
|
36 042
|
32 339
|
37 538
|
| Capital subscris vărsat |
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
310
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
29 527
|
38 430
|
23 764
|
23 722
|
21 672
|
29 969
|
27 016
|
22 367
|
24 453
|
21 754
|
217 517
|
302 279
|
379 889
|
575 360
|
483 067
|
328 930
|
453 852
|
| Venituri totale |
37 068
|
39 179
|
23 764
|
23 722
|
21 672
|
29 969
|
27 016
|
27 591
|
191 403
|
21 826
|
467 566
|
302 301
|
379 890
|
575 361
|
483 096
|
328 995
|
453 869
|
| Cheltuieli totale |
40 671
|
96 507
|
36 210
|
38 725
|
28 375
|
29 392
|
41 249
|
47 958
|
179 428
|
29 787
|
478 059
|
305 182
|
380 262
|
563 835
|
478 687
|
327 505
|
467 494
|
| Rezultat brut |
−3 603
|
−57 328
|
−12 446
|
−15 003
|
−6 703
|
+577
|
−14 233
|
−20 367
|
+11 975
|
−7 961
|
−10 493
|
−2 881
|
−372
|
+11 526
|
+4 409
|
+1 490
|
−13 625
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 603
|
−57 328
|
−12 446
|
−15 715
|
−7 353
|
−269
|
−14 618
|
−20 643
|
+9 580
|
−8 223
|
−11 741
|
−2 881
|
−372
|
+9 659
|
+3 703
|
−5 198
|
−19 358
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către HENING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HENING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.