CUI 11396831
MULTIACCES COM S.R.L.
MULTIACCES COM S.R.L. este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2004. Activitatea principală: CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
11396831
Nr. înregistrare
J38/1165/2004
EUID
ROONRC.J38/1165/2004
Formă juridică
SRL
Județ
Vâlcea
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Adresă
ALEEA CIOCÂRLIEI, NR.3, BL.4, SC.B, ET.1, AP.5
Data înregistrării
02-02-1999
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 15.03.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4672 - Comerţ cu ridicata al metalelor şi minereurilor metalice
-
4677 - Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active circulante |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
1 518
|
38 047
|
33 968
|
2 179
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
39
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
1 049
|
35 980
|
31 901
|
112
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
430
|
430
|
430
|
430
|
430
|
430
|
430
|
430
|
2 028
|
2 028
|
2 028
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
3 610
|
12 574
|
20 083
|
1 879
|
| Capitaluri proprii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
−2 092
|
25 473
|
13 885
|
300
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
39 494
|
110 415
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
39 494
|
110 415
|
—
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
35 731
|
25 699
|
94 243
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−35 731
|
+13 795
|
+16 172
|
—
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−35 731
|
+11 588
|
+13 585
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MULTIACCES COM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MULTIACCES COM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MULTIACCES COM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.
-
Când a fost înființată MULTIACCES COM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 decembrie 2004.
-
Unde are sediul MULTIACCES COM S.R.L.?
-
Sediul firmei MULTIACCES COM S.R.L. (CUI 11396831) este în ALEEA CIOCÂRLIEI, NR.3, BL.4, SC.B, ET.1, AP.5, Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MULTIACCES COM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MULTIACCES COM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.