CUI 11610950

MIHAI ASF

MIHAI ASF este o firmă din Orş. Năvodari, județul Constanța, înființată în 1999. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

11610950

Județ

Constanța

Localitate

Orş. Năvodari

Adresă

STR. PESCĂRUŞULUI, NR.89, BL.P5, SC.A, AP.3

Data înregistrării

30-03-1999

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 30.03.1999

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este MIHAI ASF plătitoare de TVA?

Nu, MIHAI ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată MIHAI ASF?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 30 martie 1999.

Unde are sediul MIHAI ASF?

Sediul firmei MIHAI ASF (CUI 11610950) este în STR. PESCĂRUŞULUI, NR.89, BL.P5, SC.A, AP.3, Orş. Năvodari, județul Constanța.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către MIHAI ASF în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MIHAI ASF?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit