CUI 11700417
TRYLON TSF SRL
TRYLON TSF SRL este o firmă din București, Sector 6 Mun. Bucureşti, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.6 mil. lei (−11.3% față de 2024), un profit net de 107.7 mii lei și 60 de angajați.
CUI
11700417
Nr. înregistrare
J1999003667408
EUID
ROONRC.J1999003667408
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
Spl. Independenţei, Nr. 319L, C.P.
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înregistrării
29-04-1999
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 04.10.2018
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 29-04-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
JOHN PAUL ROYAL
Administrator
ROBERT MICHAEL HARRIS STEVENS
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3312 - Repararea maşinilor
-
3313 - Repararea echipamentelor electronice şi optice
-
3314 - Repararea echipamentelor electrice
-
3319 - Repararea altor echipamente
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu
-
6120 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele fără cablu (exclusiv prin satelit)
-
6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
-
8560 - Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
-
9512 - Repararea echipamentelor de comunicaţii
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
744 679
|
849 353
|
1 003 736
|
946 448
|
702 368
|
681 930
|
950 897
|
1 241 661
|
847 720
|
794 847
|
865 843
|
221 718
|
246 544
|
305 453
|
382 008
|
343 159
|
200 749
|
| Active circulante |
4 417 868
|
5 204 184
|
4 308 667
|
3 889 279
|
4 224 946
|
2 377 994
|
2 263 443
|
3 330 348
|
3 904 882
|
5 411 381
|
11 175 708
|
9 396 209
|
12 639 738
|
14 148 391
|
20 101 972
|
17 206 556
|
11 191 267
|
| Stocuri |
1 524 361
|
1 671 521
|
1 241 331
|
1 028 239
|
1 323 819
|
990 193
|
1 280 483
|
1 900 039
|
1 835 421
|
1 980 824
|
2 605 717
|
2 685 753
|
2 324 897
|
5 368 337
|
7 614 626
|
7 344 494
|
4 305 098
|
| Creanțe |
2 612 656
|
3 308 195
|
2 874 572
|
2 618 876
|
2 402 990
|
977 665
|
790 033
|
984 269
|
1 930 593
|
3 360 621
|
8 294 763
|
6 089 472
|
9 999 532
|
8 345 433
|
11 614 686
|
7 645 502
|
6 202 157
|
| Casa și conturi la bănci |
280 851
|
224 468
|
192 764
|
242 164
|
498 137
|
410 136
|
192 927
|
446 040
|
138 868
|
69 936
|
275 228
|
620 984
|
315 309
|
434 621
|
872 660
|
2 216 560
|
684 012
|
| Cheltuieli în avans |
256 720
|
228 847
|
220 182
|
196 536
|
162 694
|
248 327
|
259 506
|
296 476
|
20 978
|
76 234
|
647
|
2 059
|
5 718
|
13 906
|
−8 358
|
59 289
|
22 905
|
| Datorii |
8 421 308
|
9 392 138
|
8 129 531
|
5 759 474
|
6 018 485
|
5 676 753
|
8 134 785
|
6 833 953
|
3 686 412
|
4 942 992
|
11 373 597
|
9 961 651
|
12 695 946
|
13 176 229
|
17 712 556
|
14 697 582
|
7 323 427
|
| Venituri în avans |
30 802
|
30 802
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
225 040
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
18 500
|
8 781
|
8 781
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−3 051 343
|
−3 159 056
|
−2 615 446
|
−745 711
|
−946 977
|
−2 387 002
|
−4 679 439
|
−1 983 968
|
1 068 668
|
1 095 930
|
650 101
|
−350 446
|
187 273
|
1 291 521
|
2 763 066
|
2 911 422
|
4 091 494
|
| Capital subscris vărsat |
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 030
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
15 588 520
|
17 582 108
|
11 958 962
|
15 627 334
|
12 379 580
|
8 703 864
|
8 021 036
|
9 568 831
|
13 554 581
|
17 828 429
|
19 043 086
|
16 133 247
|
18 956 915
|
22 729 753
|
32 365 089
|
18 172 229
|
17 263 128
|
| Venituri totale |
15 810 921
|
18 252 939
|
12 278 524
|
15 855 813
|
13 167 646
|
9 880 531
|
7 262 515
|
10 058 310
|
13 822 661
|
17 352 908
|
20 350 361
|
16 721 859
|
16 665 942
|
21 702 020
|
34 095 340
|
22 062 416
|
17 380 861
|
| Cheltuieli totale |
15 697 777
|
18 796 550
|
14 148 253
|
13 471 557
|
11 727 621
|
9 749 906
|
9 979 090
|
13 110 946
|
13 832 493
|
16 858 417
|
19 349 843
|
17 259 617
|
17 770 190
|
23 173 565
|
34 141 588
|
23 177 278
|
16 151 697
|
| Rezultat brut |
+113 144
|
−543 611
|
−1 869 729
|
+2 384 256
|
+1 440 025
|
+130 625
|
−2 716 575
|
−3 052 636
|
−9 832
|
+494 491
|
+1 000 518
|
−537 758
|
−1 104 248
|
−1 471 545
|
−46 248
|
−1 114 862
|
+1 229 164
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+107 713
|
−543 611
|
−1 869 729
|
+2 384 256
|
+1 440 025
|
+130 625
|
−2 716 575
|
−3 052 636
|
−27 262
|
+445 829
|
+1 000 518
|
−537 758
|
−1 104 248
|
−1 471 545
|
−148 356
|
−1 180 072
|
+861 856
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
97
|
88
|
96
|
—
|
78
|
87
|
74
|
76
|
78
|
82
|
83
|
89
|
89
|
173
|
171
|
125
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către TRYLON TSF SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TRYLON TSF SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.