CUI 11707113

CLAU ASF

CLAU ASF este o firmă din Mangalia, județul Constanța, înființată în 1999. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

11707113

Județ

Constanța

Localitate

Mangalia

Adresă

STR. SIRENEI, NR.5, BL.H10A, SC.A, AP.13

Data înregistrării

30-04-1999

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 30.04.1999

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este CLAU ASF plătitoare de TVA?

Nu, CLAU ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată CLAU ASF?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 30 aprilie 1999.

Unde are sediul CLAU ASF?

Sediul firmei CLAU ASF (CUI 11707113) este în STR. SIRENEI, NR.5, BL.H10A, SC.A, AP.13, Mangalia, județul Constanța.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către CLAU ASF în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CLAU ASF?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit