CUI 11715744
CASTILLO SRL
CASTILLO SRL este o firmă din Braşov, județul Brașov, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.8 mil. lei (−12.5% față de 2024), un profit net de 88.8 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
11715744
Nr. înregistrare
J1999000402086
EUID
ROONRC.J1999000402086
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Braşov
Adresă
STR. HORTENSIEI, NR.9, BIROUL 1
Data înregistrării
04-05-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.05.1999
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 04-05-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
-
0113 - Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor
-
0119 - Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
-
0121 - Cultivarea strugurilor
-
0122 - Cultivarea fructelor tropicale şi subtropicale
-
0123 - Cultivarea fructelor citrice
-
0124 - Cultivarea fructelor seminţoase şi sâmburoase
-
0125 - Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor
-
0126 - Cultivarea fructelor oleaginoase
-
0128 - Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale şi a plantelor de uz farmaceutic
-
0163 - Activități după recoltare și pregătirea semințelor
-
3515 - Comercializarea energiei electrice
-
4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat
-
4631 - Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor
-
4632 - Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește, crustacee şi moluşte
-
4633 - Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile
-
4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor
-
4635 - Comerţ cu ridicata al produselor din tutun
-
4636 - Comerţ cu ridicata al zahărului, ciocolatei şi produselor zaharoase
-
4637 - Comerţ cu ridicata cu cafea, ceai, cacao şi condimente
-
4638 - Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente
-
4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne
-
4723 - Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
-
4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
8110 - Activităţi de servicii suport combinate
-
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
8123 - Alte activități de curățenie
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 775 981
Rezultat net
+88 813
Capitaluri proprii
7 556 140
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 268 885
|
8 823 351
|
7 755 920
|
8 037 829
|
8 223 442
|
6 472 263
|
6 731 638
|
7 445 379
|
7 325 633
|
6 804 661
|
6 765 583
|
5 624 922
|
5 732 778
|
5 628 076
|
4 834 700
|
5 705 674
|
5 907 868
|
| Active circulante |
1 442 841
|
975 172
|
804 816
|
480 723
|
1 092 240
|
2 848 782
|
1 692 522
|
1 330 642
|
1 853 989
|
2 935 977
|
2 993 526
|
2 574 933
|
2 635 132
|
2 641 809
|
2 378 567
|
2 628 737
|
1 868 156
|
| Stocuri |
73 951
|
76 938
|
75 704
|
7 892
|
828 255
|
2 610 262
|
1 007 430
|
988 493
|
922 942
|
1 497 023
|
1 362 645
|
1 283 517
|
1 073 650
|
1 102 393
|
1 319 571
|
1 712 729
|
1 341 517
|
| Creanțe |
80 989
|
156 477
|
138 063
|
434 395
|
147 888
|
105 321
|
446 099
|
210 281
|
473 322
|
502 008
|
462 824
|
267 472
|
184 932
|
982 672
|
458 952
|
547 774
|
109 167
|
| Casa și conturi la bănci |
1 287 901
|
741 757
|
591 049
|
38 436
|
116 097
|
133 199
|
238 993
|
131 868
|
457 725
|
936 946
|
1 168 057
|
1 023 944
|
1 376 550
|
556 744
|
600 044
|
368 234
|
417 472
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
558
|
309
|
—
|
—
|
813
|
—
|
—
|
—
|
86 487
|
| Datorii |
2 155 586
|
2 081 196
|
1 507 874
|
1 872 682
|
2 786 457
|
3 362 641
|
2 924 092
|
2 589 470
|
2 376 220
|
3 912 001
|
3 783 821
|
2 304 370
|
2 596 260
|
2 522 552
|
2 800 634
|
3 326 063
|
3 071 890
|
| Capitaluri proprii |
7 556 140
|
7 717 327
|
7 052 862
|
6 645 870
|
6 529 225
|
5 958 404
|
5 500 068
|
6 186 551
|
6 803 960
|
5 828 946
|
5 975 288
|
5 895 485
|
5 772 463
|
5 747 333
|
4 412 633
|
5 008 348
|
4 790 621
|
| Capital subscris vărsat |
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
5 200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 775 981
|
2 029 566
|
2 312 785
|
14 174 425
|
18 128 923
|
24 143 739
|
28 059 855
|
27 612 610
|
33 453 643
|
33 698 707
|
32 404 990
|
32 389 619
|
28 521 789
|
36 377 489
|
33 774 216
|
28 430 994
|
24 543 143
|
| Venituri totale |
3 007 608
|
2 691 156
|
3 050 964
|
15 210 282
|
19 131 408
|
25 266 504
|
29 222 701
|
28 892 218
|
34 636 539
|
34 960 514
|
33 520 177
|
33 212 512
|
29 477 610
|
38 162 369
|
34 782 714
|
29 252 907
|
25 520 754
|
| Cheltuieli totale |
2 883 836
|
1 926 944
|
2 588 998
|
14 656 568
|
18 419 064
|
24 026 441
|
28 810 296
|
28 063 206
|
33 194 507
|
33 666 472
|
32 811 342
|
32 346 485
|
29 112 274
|
37 581 189
|
34 294 713
|
28 974 327
|
25 337 785
|
| Rezultat brut |
+123 772
|
+764 212
|
+461 966
|
+553 714
|
+712 344
|
+1 240 063
|
+412 405
|
+829 012
|
+1 442 032
|
+1 294 042
|
+708 835
|
+866 027
|
+365 336
|
+581 180
|
+488 001
|
+278 580
|
+182 969
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+88 813
|
+664 465
|
+406 992
|
+474 780
|
+619 709
|
+1 094 278
|
+359 420
|
+692 438
|
+1 215 475
|
+1 084 451
|
+587 363
|
+727 463
|
+288 050
|
+472 732
|
+380 809
|
+217 728
|
+157 548
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
6
|
31
|
50
|
67
|
72
|
83
|
98
|
112
|
—
|
111
|
112
|
118
|
131
|
131
|
125
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CASTILLO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 775 981 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 88 813 lei.
-
Este CASTILLO SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CASTILLO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 mai 1999.
-
Ce cod CAEN principal are CASTILLO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată CASTILLO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 1999.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CASTILLO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CASTILLO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.