CUI 11982504
PRODACVAS S.R.L.
PRODACVAS S.R.L. este o firmă din Mun. Vaslui, județul VASLUI, înființată în 1999. Firma este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 214 mii lei (−4.1% față de 2024), o pierdere netă de 132.9 mii lei și 3 angajați.
CUI
11982504
Nr. înregistrare
J37/179/1999
EUID
ROONRC.J37/179/1999
Formă juridică
SRL
Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Vaslui
Adresă
STR. RADU NEGRU, NR.274, BL.K1, SC.B, ET.2, AP.8
Data înregistrării
27-07-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.07.1999
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 27-07-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
NEGRILA DANIEL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0322
-
1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
-
4638 - Comerţ cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv peşte, crustacee şi moluşte
-
4723 - Comerţ cu amănuntul al peştelui, crustaceelor şi moluştelor, în magazine specializate
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
224 836
|
243 345
|
184 335
|
206 455
|
244 263
|
281 830
|
288 569
|
265 996
|
273 078
|
307 106
|
361 021
|
434 755
|
497 661
|
502 372
|
516 034
|
446 802
|
435 672
|
| Active circulante |
600 659
|
609 335
|
668 228
|
650 254
|
504 308
|
520 489
|
570 860
|
589 769
|
527 490
|
521 469
|
455 074
|
394 440
|
343 027
|
322 482
|
306 909
|
333 059
|
337 373
|
| Stocuri |
587 905
|
585 467
|
567 800
|
510 932
|
446 703
|
441 442
|
402 687
|
475 116
|
464 061
|
467 181
|
425 227
|
360 950
|
276 662
|
313 083
|
253 764
|
303 545
|
236 299
|
| Creanțe |
11 037
|
1 463
|
40 961
|
12 272
|
5 914
|
25 606
|
52 985
|
13 948
|
22 330
|
9 677
|
2 821
|
0
|
65 534
|
4 138
|
14 958
|
20 216
|
75 697
|
| Casa și conturi la bănci |
1 717
|
22 405
|
59 467
|
127 050
|
51 691
|
53 441
|
115 188
|
100 705
|
41 099
|
44 611
|
27 026
|
33 490
|
831
|
5 261
|
38 187
|
9 298
|
25 377
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
869
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
205 180
|
100 316
|
113 398
|
121 971
|
39 965
|
45 288
|
104 683
|
151 668
|
96 398
|
134 423
|
122 043
|
140 440
|
155 766
|
142 572
|
140 661
|
442 579
|
477 215
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
620 315
|
753 233
|
739 165
|
734 738
|
708 606
|
757 031
|
754 746
|
704 097
|
704 170
|
694 152
|
694 052
|
688 755
|
684 922
|
682 282
|
682 282
|
337 282
|
295 830
|
| Capital subscris vărsat |
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
345 200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
213 959
|
223 029
|
187 490
|
335 821
|
253 914
|
416 406
|
697 724
|
341 070
|
497 777
|
418 045
|
311 056
|
359 131
|
369 847
|
308 911
|
609 236
|
421 645
|
492 937
|
| Venituri totale |
213 505
|
266 240
|
426 926
|
390 272
|
233 208
|
480 356
|
655 920
|
345 900
|
489 133
|
518 235
|
374 452
|
355 617
|
435 780
|
426 113
|
583 389
|
558 284
|
504 694
|
| Cheltuieli totale |
344 434
|
263 997
|
420 764
|
326 932
|
269 785
|
463 791
|
598 502
|
340 240
|
482 064
|
513 246
|
368 146
|
351 054
|
432 256
|
422 578
|
560 194
|
533 078
|
466 963
|
| Rezultat brut |
−130 929
|
+2 243
|
+6 162
|
+63 340
|
−36 577
|
+16 565
|
+57 418
|
+5 660
|
+7 069
|
+4 989
|
+6 306
|
+4 563
|
+3 524
|
+3 535
|
+23 195
|
+25 206
|
+37 731
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−132 919
|
+168
|
+4 427
|
+60 049
|
−39 394
|
+8 003
|
+50 649
|
+2 222
|
+2 088
|
+803
|
+5 297
|
+3 833
|
+2 640
|
+2 889
|
+19 388
|
+18 070
|
+31 483
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
3
|
3
|
1
|
3
|
4
|
4
|
2
|
5
|
5
|
6
|
8
|
7
|
6
|
7
|
8
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către PRODACVAS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PRODACVAS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.