CUI 12007339
RODUWAY SRL
RODUWAY SRL este o firmă din Sector 6, București, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 1999, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 81.6 mii lei (−10.5% față de 2024) și un profit net de 8.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
12007339
Nr. înregistrare
J1999006775401
EUID
ROONRC.J1999006775401
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 6
Adresă
STR. CETATEA HISTRIA, NR.3, BL.M14, SC.A, ET.7, AP.30
Data înregistrării
04-08-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.07.1999
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 04-08-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
81 609
Rezultat net
+8 412
Capitaluri proprii
11 231
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4618 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
4 018
|
2 235
|
2 667
|
3 100
|
2 889
|
6 366
|
681
|
1 036
|
1 391
|
1 747
|
2 102
|
3 015
|
3 929
|
3 888
|
31 062
|
59 978
|
88 894
|
| Active circulante |
19 231
|
30 648
|
25 391
|
57 120
|
220 314
|
148 145
|
132 268
|
85 960
|
123 048
|
53 471
|
155 965
|
126 810
|
89 968
|
65 474
|
63 900
|
57 121
|
44 243
|
| Stocuri |
1 511
|
969
|
1 171
|
3 773
|
3 024
|
3 406
|
1 177
|
848
|
1 820
|
5 062
|
5 198
|
2 565
|
4 146
|
1 714
|
6 392
|
15 520
|
20 860
|
| Creanțe |
6 917
|
1 425
|
4 273
|
49 658
|
4 747
|
4 747
|
77 468
|
3 782
|
100 754
|
42 658
|
102 438
|
102 403
|
81 632
|
60 413
|
—
|
—
|
11
|
| Casa și conturi la bănci |
10 803
|
28 254
|
19 947
|
3 689
|
212 543
|
139 992
|
53 623
|
81 330
|
20 474
|
5 751
|
48 329
|
21 842
|
4 190
|
3 347
|
57 508
|
41 601
|
23 372
|
| Cheltuieli în avans |
245
|
350
|
1 336
|
838
|
1 420
|
1 041
|
1 494
|
1 458
|
1 175
|
3 966
|
1 041
|
1 160
|
13 463
|
11 769
|
11 769
|
11 769
|
10 353
|
| Datorii |
12 263
|
11 202
|
11 016
|
12 016
|
12 838
|
14 990
|
9 993
|
11 446
|
10 975
|
14 431
|
13 041
|
10 524
|
5 905
|
7 645
|
26 950
|
46 399
|
63 316
|
| Capitaluri proprii |
11 231
|
22 031
|
18 378
|
49 042
|
211 785
|
140 562
|
124 450
|
77 008
|
114 639
|
44 753
|
146 067
|
120 461
|
101 455
|
73 486
|
79 781
|
82 469
|
80 174
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
81 609
|
91 157
|
88 704
|
124 922
|
158 916
|
137 986
|
108 275
|
139 173
|
140 419
|
109 353
|
78 571
|
100 462
|
107 441
|
124 865
|
119 243
|
150 055
|
178 624
|
| Venituri totale |
81 710
|
91 917
|
88 704
|
124 966
|
158 988
|
138 000
|
108 275
|
139 173
|
140 419
|
109 387
|
78 583
|
101 362
|
108 369
|
125 414
|
119 798
|
154 592
|
194 426
|
| Cheltuieli totale |
70 786
|
67 776
|
69 068
|
75 068
|
83 569
|
63 305
|
57 585
|
60 808
|
66 321
|
64 170
|
50 619
|
67 545
|
77 434
|
132 193
|
122 003
|
148 660
|
184 161
|
| Rezultat brut |
+10 924
|
+24 141
|
+19 636
|
+49 898
|
+75 419
|
+74 695
|
+50 690
|
+78 365
|
+74 098
|
+45 217
|
+27 964
|
+33 817
|
+30 935
|
−6 779
|
−2 205
|
+5 932
|
+10 265
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+8 412
|
+19 213
|
+15 560
|
+46 224
|
+71 223
|
+70 813
|
+47 442
|
+74 190
|
+69 885
|
+41 935
|
+25 606
|
+30 776
|
+27 969
|
−6 779
|
−2 689
|
+2 295
|
+7 398
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RODUWAY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 81 609 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 8 412 lei.
-
Este RODUWAY SRL plătitoare de TVA?
-
Da, RODUWAY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 august 1999.
-
Ce cod CAEN principal are RODUWAY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a..
-
Când a fost înființată RODUWAY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 1999.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RODUWAY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RODUWAY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.