CUI 12018664

ANDA - ASF

ANDA - ASF este o firmă din Crevenicu, județul Teleorman, înființată în 1999. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

12018664

Județ

Teleorman

Localitate

Crevenicu

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

06-08-1999

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 06.08.1999

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este ANDA - ASF plătitoare de TVA?

Nu, ANDA - ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată ANDA - ASF?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 6 august 1999.

Unde are sediul ANDA - ASF?

Sediul firmei ANDA - ASF (CUI 12018664) este în Crevenicu, județul Teleorman.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către ANDA - ASF în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ANDA - ASF?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit