CUI 12025009
C.N.ART CONSTRUCT SRL
C.N.ART CONSTRUCT SRL este o firmă din Orş. Năvodari, județul Constanța, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.3 mii lei (−23.7% față de 2024), un profit net de 32.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
12025009
Nr. înregistrare
J1999001547133
EUID
ROONRC.J1999001547133
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Orş. Năvodari
Adresă
STR. MARII, NR.26
Data înregistrării
10-08-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.08.1999
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
62 300
Rezultat net
+32 789
Capitaluri proprii
43 496
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
−2 000
|
25 391
|
27 057
|
28 724
|
39 055
|
39 055
|
39 055
|
55 034
|
21 744
|
23 123
|
53 089
|
79 275
|
110 447
|
112 867
|
136 636
|
| Active circulante |
104 982
|
92 471
|
123 969
|
87 060
|
85 444
|
98 241
|
108 856
|
97 406
|
91 566
|
106 739
|
174 750
|
136 555
|
124 313
|
167 271
|
151 714
|
108 000
|
124 458
|
| Stocuri |
52 016
|
52 016
|
52 016
|
52 016
|
52 016
|
52 016
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 452
|
—
|
62 611
|
| Creanțe |
37 691
|
37 726
|
55 794
|
31 291
|
31 291
|
34 292
|
102 586
|
90 245
|
86 783
|
86 272
|
107 717
|
98 223
|
88 210
|
106 083
|
129 866
|
94 507
|
58 469
|
| Casa și conturi la bănci |
15 275
|
2 729
|
16 159
|
3 753
|
2 137
|
11 933
|
6 270
|
7 161
|
4 783
|
20 467
|
67 033
|
38 332
|
36 103
|
61 188
|
20 396
|
13 493
|
3 378
|
| Datorii |
61 486
|
81 764
|
135 994
|
127 418
|
161 417
|
97 626
|
121 588
|
115 888
|
112 112
|
91 224
|
84 293
|
65 633
|
79 422
|
96 099
|
155 226
|
86 034
|
96 532
|
| Capitaluri proprii |
43 496
|
10 707
|
−14 025
|
−14 967
|
−48 916
|
29 339
|
26 323
|
20 573
|
18 509
|
70 549
|
112 201
|
94 045
|
97 980
|
150 447
|
106 935
|
134 833
|
164 562
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
62 300
|
81 644
|
85 271
|
104 047
|
25 600
|
68 078
|
92 498
|
41 202
|
2 440
|
11 397
|
86 386
|
107 178
|
71 729
|
163 493
|
98 069
|
82 222
|
192 327
|
| Venituri totale |
62 300
|
81 644
|
85 271
|
104 047
|
25 600
|
129 074
|
93 998
|
41 202
|
4 333
|
11 413
|
89 793
|
112 159
|
72 254
|
163 515
|
98 077
|
89 958
|
192 907
|
| Cheltuieli totale |
24 097
|
51 873
|
83 476
|
69 088
|
103 598
|
124 808
|
87 308
|
38 726
|
56 346
|
52 837
|
68 943
|
106 822
|
110 648
|
99 779
|
125 975
|
116 463
|
229 595
|
| Rezultat brut |
+38 203
|
+29 771
|
+1 795
|
+34 959
|
−77 998
|
+4 266
|
+6 690
|
+2 476
|
−52 013
|
−41 424
|
+20 850
|
+5 337
|
−38 394
|
+63 736
|
−27 898
|
−26 505
|
−36 688
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+32 789
|
+24 732
|
+942
|
+33 918
|
−78 254
|
+3 016
|
+5 750
|
+2 064
|
−52 040
|
−41 652
|
+18 156
|
+2 017
|
−40 562
|
+58 718
|
−27 898
|
−29 730
|
−41 021
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
3
|
4
|
4
|
4
|
3
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut C.N.ART CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 62 300 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 32 789 lei.
-
Este C.N.ART CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, C.N.ART CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are C.N.ART CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată C.N.ART CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 august 1999.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către C.N.ART CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește C.N.ART CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.