CUI 1208230
ISECO S.A.
ISECO S.A. este o firmă din Târgu Mureş, județul Mureș, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 20.7 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
1208230
Nr. înregistrare
J26/14/1991
EUID
ROONRC.J26/14/1991
Formă juridică
SA
Județ
Mureș
Localitate
Târgu Mureş
Adresă
Str. BUDIULUI, Nr. 68, C.P.
Data înregistrării
29-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
reprezentant al persoanei juridice
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−20 749
Capitaluri proprii
−99 192
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
61
|
57 336
|
55 669
|
47 742
|
106 465
|
283 708
|
433 779
|
1 861 577
|
1 843 166
|
| Active circulante |
102 077
|
101 891
|
102 973
|
100 122
|
115 345
|
116 890
|
116 956
|
212 263
|
721 894
|
599 759
|
979 358
|
1 367 727
|
1 260 024
|
1 369 386
|
1 309 219
|
1 214 765
|
| Stocuri |
6 760
|
6 760
|
6 760
|
6 760
|
6 760
|
6 760
|
6 760
|
7 864
|
423 966
|
509 611
|
134 953
|
495 835
|
563 453
|
655 780
|
656 685
|
675 249
|
| Creanțe |
92 428
|
92 097
|
91 105
|
90 553
|
105 326
|
106 393
|
105 326
|
179 393
|
280 024
|
16 001
|
796 071
|
779 767
|
576 718
|
693 721
|
572 504
|
536 138
|
| Casa și conturi la bănci |
2 889
|
3 034
|
5 108
|
2 809
|
3 259
|
3 737
|
4 870
|
25 006
|
17 904
|
74 147
|
44 334
|
74 604
|
119 853
|
19 885
|
80 030
|
3 378
|
| Cheltuieli în avans |
162
|
522
|
756
|
499
|
751
|
870
|
283
|
355
|
96
|
101
|
77
|
77
|
78
|
116
|
—
|
20
|
| Datorii |
201 431
|
180 856
|
182 899
|
161 981
|
143 053
|
121 107
|
79 258
|
256 245
|
395 713
|
282 316
|
320 574
|
348 535
|
408 045
|
671 895
|
966 321
|
941 731
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
4 700
|
4 700
|
2 271
|
—
|
10 422
|
140 492
|
10 423
|
68 724
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−99 192
|
−78 443
|
−79 170
|
−61 360
|
−26 957
|
−3 347
|
37 981
|
−48 266
|
378 913
|
370 942
|
706 603
|
1 115 312
|
995 273
|
1 120 963
|
2 135 751
|
2 116 220
|
| Capital subscris vărsat |
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
2 508 100
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
141 219
|
1 095 187
|
292 689
|
290 707
|
363 544
|
848 675
|
928 843
|
555 571
|
773 590
|
566 706
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
356 330
|
1 163 537
|
332 689
|
297 041
|
393 132
|
1 143 672
|
1 063 383
|
1 044 111
|
899 272
|
700 370
|
| Cheltuieli totale |
20 749
|
−766
|
17 811
|
34 403
|
23 609
|
41 329
|
267 304
|
1 579 082
|
321 344
|
327 824
|
801 841
|
1 023 633
|
1 152 945
|
1 864 942
|
873 290
|
834 157
|
| Rezultat brut |
−20 749
|
+766
|
−17 811
|
−34 403
|
−23 609
|
−41 329
|
+89 026
|
−415 545
|
+11 345
|
−30 783
|
−408 709
|
+120 039
|
−89 562
|
−820 831
|
+25 982
|
−133 787
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−20 749
|
+727
|
−17 811
|
−34 403
|
−23 609
|
−41 329
|
+86 248
|
−427 179
|
+7 971
|
−37 554
|
−408 709
|
+120 039
|
−89 562
|
−820 831
|
+19 532
|
−139 520
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
4
|
3
|
3
|
3
|
3
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ISECO S.A. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 20 749 lei.
-
Este ISECO S.A. plătitoare de TVA?
-
Da, ISECO S.A. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are ISECO S.A.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată ISECO S.A.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 ianuarie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ISECO S.A. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ISECO S.A.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.