CUI 12087125

ITU ASF

ITU ASF este o firmă din Loc. Eforie Nord Orş. Eforie, județul Constanța, înființată în 1999. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

12087125

Județ

Constanța

Localitate

Loc. Eforie Nord Orş. Eforie

Adresă

BLD. REPUBLICII, NR.14

Data înregistrării

03-09-1999

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 03.09.1999

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este ITU ASF plătitoare de TVA?

Nu, ITU ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată ITU ASF?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 3 septembrie 1999.

Unde are sediul ITU ASF?

Sediul firmei ITU ASF (CUI 12087125) este în BLD. REPUBLICII, NR.14, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie, județul Constanța.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către ITU ASF în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ITU ASF?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit