CUI 1217270
ROMERSCOM SRL
CUI
1217270
Nr. înregistrare
J26/774/1991
EUID
ROONRC.J26/774/1991
Formă juridică
SRL
Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
STR. APICULTORILOR, NR.17, AP.2
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înregistrării
29-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.07.1991
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
CIREZARU ROMEO EUGEN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
5320 - Alte activităţi poştale şi de curier
-
6619 - Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fonduri de pensii
-
8291 - Activităţi ale agenţiilor de colectare şi a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
-
9604 - Activităţi de întreţinere corporală
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
1 503
|
1 503
|
3 243
|
5 367
|
10 953
|
10 953
|
10 953
|
10 953
|
10 953
|
13 953
|
26 650
|
31 400
|
25 982
|
| Active circulante |
85 391
|
104 047
|
76 446
|
111 167
|
84 578
|
49 382
|
116 889
|
96 917
|
93 205
|
95 788
|
205 636
|
202 688
|
194 534
|
158 550
|
142 091
|
139 451
|
160 200
|
| Stocuri |
64 548
|
79 439
|
58 653
|
104 994
|
75 550
|
43 542
|
31 670
|
74 261
|
79 373
|
77 958
|
200 350
|
185 925
|
180 557
|
146 120
|
125 610
|
124 269
|
131 871
|
| Creanțe |
11 954
|
23 423
|
11 940
|
5 250
|
7 278
|
3 469
|
17 494
|
20 196
|
13 522
|
17 398
|
4 775
|
16 267
|
11 328
|
6 087
|
12 112
|
13 391
|
27 590
|
| Casa și conturi la bănci |
8 889
|
1 185
|
5 853
|
923
|
1 750
|
2 371
|
67 725
|
2 460
|
310
|
432
|
511
|
496
|
2 649
|
6 343
|
4 369
|
1 791
|
739
|
| Datorii |
43 127
|
65 763
|
67 225
|
125 862
|
131 732
|
79 686
|
141 874
|
364 934
|
381 033
|
158 045
|
451 393
|
462 076
|
450 144
|
389 780
|
349 290
|
308 878
|
282 109
|
| Capitaluri proprii |
42 264
|
38 284
|
9 221
|
−14 695
|
−45 651
|
−28 801
|
−21 742
|
−262 650
|
−276 875
|
−51 304
|
−234 804
|
−248 435
|
−244 657
|
−217 277
|
−180 549
|
−138 027
|
−95 927
|
| Capital subscris vărsat |
50 000
|
50 000
|
50 000
|
50 000
|
50 000
|
50 000
|
50 000
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
355 797
|
726 347
|
1 054 739
|
1 198 229
|
1 124 352
|
1 247 392
|
1 416 957
|
1 138 182
|
1 027 991
|
822 786
|
817 158
|
745 722
|
656 588
|
645 985
|
679 742
|
608 879
|
592 417
|
| Venituri totale |
361 214
|
736 980
|
1 077 437
|
1 204 121
|
1 134 597
|
1 247 392
|
1 421 457
|
1 207 382
|
1 027 991
|
822 786
|
817 158
|
748 033
|
656 588
|
645 985
|
679 742
|
608 882
|
592 421
|
| Cheltuieli totale |
356 456
|
702 482
|
1 049 493
|
1 171 926
|
1 151 447
|
1 254 451
|
1 416 159
|
1 181 164
|
1 044 124
|
839 286
|
803 527
|
751 833
|
689 446
|
677 213
|
722 264
|
644 532
|
636 614
|
| Rezultat brut |
+4 758
|
+34 498
|
+27 944
|
+32 195
|
−16 850
|
−7 059
|
+5 298
|
+26 218
|
−16 133
|
−16 500
|
+13 631
|
−3 800
|
−32 858
|
−31 228
|
−42 522
|
−35 650
|
−44 193
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 980
|
+29 063
|
+23 916
|
+30 955
|
−16 850
|
−7 059
|
−8 872
|
+14 225
|
−25 671
|
−16 500
|
+13 631
|
−3 800
|
−32 858
|
−31 228
|
−42 522
|
−42 100
|
−49 926
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
2
|
3
|
4
|
4
|
5
|
4
|
4
|
3
|
4
|
—
|
5
|
4
|
6
|
6
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ROMERSCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ROMERSCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.