CUI 12201806
COMPRISE S.R.L.
COMPRISE S.R.L. este o firmă din Mun. Slobozia, județul IALOMIŢA, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate. Firma este plătitoare de TVA din 2000 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 142.8 mii lei (−21.6% față de 2024) și un profit net de 40.1 mii lei.
CUI
12201806
Nr. înregistrare
J21/115/1999
EUID
ROONRC.J21/115/1999
Formă juridică
SRL
Județ
IALOMIŢA
Localitate
Mun. Slobozia
Adresă
STR. PACII, NR.-, BL.6, SC.A, ET.2, AP.8
Cod CAEN principal
4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate
Data înregistrării
05-10-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.10.1999
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-01-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
IAMANDI MARIA
Administrator
IAMANDI CLAUDIU-ION
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4741 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
143 880
|
146 991
|
23 718
|
51 387
|
64 244
|
80 632
|
97 315
|
33 637
|
33 515
|
32 466
|
32 466
|
31 466
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5 683
|
| Active circulante |
135 968
|
211 725
|
156 574
|
128 882
|
107 460
|
110 463
|
286 225
|
138 376
|
143 527
|
105 927
|
104 122
|
96 351
|
114 920
|
103 740
|
92 627
|
84 124
|
59 087
|
| Stocuri |
42 279
|
23 126
|
26 493
|
20 125
|
42 148
|
60 285
|
65 429
|
55 851
|
65 231
|
55 178
|
57 470
|
66 818
|
68 404
|
76 795
|
69 332
|
63 059
|
44 557
|
| Creanțe |
27 580
|
37 044
|
25 673
|
39 085
|
16 447
|
11 496
|
43 326
|
18 646
|
19 754
|
15 213
|
13 960
|
17 336
|
16 013
|
18 467
|
18 242
|
10 968
|
11 869
|
| Casa și conturi la bănci |
66 109
|
151 555
|
104 408
|
69 672
|
48 865
|
38 682
|
177 470
|
63 879
|
58 542
|
35 536
|
32 692
|
12 197
|
30 503
|
8 478
|
5 053
|
10 097
|
2 661
|
| Cheltuieli în avans |
357
|
336
|
336
|
322
|
322
|
323
|
322
|
322
|
322
|
548
|
310
|
310
|
315
|
289
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
93 645
|
212 598
|
78 208
|
125 928
|
139 275
|
139 509
|
131 236
|
84 480
|
95 924
|
59 863
|
52 295
|
76 070
|
61 119
|
54 875
|
56 163
|
55 460
|
37 520
|
| Capitaluri proprii |
186 560
|
146 454
|
102 420
|
54 663
|
32 751
|
51 909
|
252 626
|
87 855
|
81 440
|
79 078
|
84 603
|
52 057
|
54 116
|
49 154
|
36 464
|
28 664
|
27 250
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
142 822
|
182 086
|
278 270
|
214 930
|
197 554
|
148 038
|
617 709
|
96 693
|
159 864
|
109 881
|
147 020
|
122 318
|
134 511
|
81 020
|
71 002
|
67 363
|
58 617
|
| Venituri totale |
149 080
|
184 016
|
278 407
|
216 654
|
197 827
|
148 361
|
618 805
|
98 011
|
171 650
|
111 620
|
150 945
|
125 031
|
137 274
|
81 705
|
71 960
|
68 642
|
60 348
|
| Cheltuieli totale |
102 473
|
131 506
|
221 281
|
189 179
|
213 874
|
168 692
|
412 751
|
88 656
|
137 116
|
81 251
|
113 870
|
105 688
|
115 669
|
66 598
|
62 671
|
63 695
|
54 941
|
| Rezultat brut |
+46 607
|
+52 510
|
+57 126
|
+27 475
|
−16 047
|
−20 331
|
+206 054
|
+9 355
|
+34 534
|
+30 369
|
+37 075
|
+19 343
|
+21 605
|
+15 107
|
+9 289
|
+4 947
|
+5 407
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+40 107
|
+44 034
|
+47 757
|
+20 975
|
−19 158
|
−21 803
|
+200 570
|
+6 414
|
+29 384
|
+27 021
|
+32 546
|
+15 593
|
+17 652
|
+12 690
|
+7 800
|
+1 414
|
+2 419
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către COMPRISE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMPRISE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.