CUI 12209486
MAL CO SRL
MAL CO SRL este o firmă din Sat Mocira Com. Recea, județul MARAMUREŞ, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule. Firma este plătitoare de TVA din 1999 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.3 mil. lei (−1.7% față de 2024), un profit net de 92 mii lei și 4 angajați.
CUI
12209486
Nr. înregistrare
J1999000502245
EUID
ROONRC.J1999000502245
Formă juridică
SRL
Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Mocira Com. Recea
Adresă
STR. STADIONULUI, NR.52B
Cod CAEN principal
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înregistrării
06-10-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.10.1999
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 06-10-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
MALANCA OLIMPIA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4782 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4532 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
32 643
|
38 098
|
42 597
|
47 907
|
50 162
|
74 344
|
82 908
|
91 044
|
60 197
|
64 817
|
69 629
|
74 594
|
81 750
|
76 913
|
79 838
|
87 222
|
93 533
|
| Active circulante |
400 786
|
292 961
|
267 095
|
401 864
|
405 584
|
389 683
|
444 593
|
367 012
|
424 357
|
409 187
|
360 194
|
305 378
|
274 710
|
234 021
|
193 467
|
148 168
|
212 707
|
| Stocuri |
283 465
|
197 954
|
171 740
|
335 079
|
356 053
|
369 440
|
375 809
|
348 875
|
407 614
|
394 663
|
338 614
|
293 516
|
263 680
|
231 886
|
187 979
|
142 957
|
193 233
|
| Creanțe |
26 657
|
8 838
|
11 332
|
5 890
|
6 726
|
5 291
|
5 280
|
6 101
|
4 478
|
6 856
|
14 544
|
6 714
|
9 338
|
405
|
2 528
|
4 759
|
18 520
|
| Casa și conturi la bănci |
90 664
|
86 169
|
84 023
|
60 895
|
42 805
|
14 952
|
63 504
|
12 036
|
12 265
|
7 668
|
7 036
|
5 148
|
1 692
|
1 730
|
2 960
|
452
|
954
|
| Datorii |
556 495
|
546 077
|
552 000
|
672 426
|
678 947
|
640 097
|
626 846
|
497 302
|
489 094
|
460 721
|
420 057
|
385 938
|
367 105
|
318 731
|
284 414
|
253 660
|
325 314
|
| Capitaluri proprii |
−123 066
|
−215 018
|
−242 308
|
−222 655
|
−223 201
|
−176 070
|
−99 345
|
−39 246
|
−4 540
|
13 283
|
9 766
|
−5 966
|
−10 645
|
−7 797
|
−11 109
|
−18 270
|
−19 074
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 305 933
|
1 328 916
|
1 428 149
|
1 289 174
|
1 178 321
|
1 148 827
|
983 522
|
895 974
|
752 987
|
570 620
|
477 109
|
433 095
|
497 870
|
472 497
|
506 567
|
507 302
|
424 220
|
| Venituri totale |
1 305 933
|
1 328 916
|
1 428 149
|
1 289 174
|
1 189 010
|
1 149 802
|
983 522
|
895 974
|
752 987
|
570 620
|
477 109
|
433 307
|
497 870
|
472 497
|
506 568
|
507 302
|
429 115
|
| Cheltuieli totale |
1 196 266
|
1 267 449
|
1 433 509
|
1 275 737
|
1 224 250
|
1 216 663
|
1 033 785
|
921 720
|
763 269
|
566 251
|
457 476
|
426 333
|
497 483
|
468 555
|
493 864
|
496 623
|
464 762
|
| Rezultat brut |
+109 667
|
+61 467
|
−5 360
|
+13 437
|
−35 240
|
−66 861
|
−50 263
|
−25 746
|
−10 282
|
+4 369
|
+19 633
|
+6 974
|
+387
|
+3 942
|
+12 704
|
+10 679
|
−35 647
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+91 953
|
+27 290
|
−19 653
|
+545
|
−47 131
|
−76 725
|
−60 099
|
−34 707
|
−17 823
|
+3 517
|
+15 732
|
+5 680
|
+164
|
+3 313
|
+10 661
|
+5 804
|
−41 518
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
4
|
4
|
4
|
5
|
5
|
6
|
5
|
5
|
5
|
5
|
6
|
6
|
7
|
7
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către MAL CO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MAL CO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.