CUI 12322344
FLOROIU - ASF
FLOROIU - ASF este o firmă din Frumoasa, județul Teleorman, înființată în 1999. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
12322344
Nr. înregistrare
F34/269/1999
Județ
Teleorman
Localitate
Frumoasa
Adresă
Data înregistrării
28-10-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.10.1999
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este FLOROIU - ASF plătitoare de TVA?
-
Nu, FLOROIU - ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Când a fost înființată FLOROIU - ASF?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 28 octombrie 1999.
-
Unde are sediul FLOROIU - ASF?
-
Sediul firmei FLOROIU - ASF (CUI 12322344) este în Frumoasa, județul Teleorman.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Emite facturi către FLOROIU - ASF în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FLOROIU - ASF?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.