CUI 12339664
EMADIA SRL
EMADIA SRL este o firmă din Orş. Cavnic, județul MARAMUREŞ, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie. Firma este plătitoare de TVA din 1999 și este înregistrată în RO e-Factura. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (−36.9% față de 2024), o pierdere netă de 27.1 mii lei și 9 angajați.
CUI
12339664
Nr. înregistrare
J1999000585246
EUID
ROONRC.J1999000585246
Formă juridică
SRL
Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Cavnic
Adresă
STR. 22 DECEMBRIE, NR.20/9
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înregistrării
01-11-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.11.1999
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-11-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ADMIN INSOLV SPRL
administrator judiciar provizoriu
COZMA CLAUDIU-ANTONIU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
237 012
|
241 940
|
338 118
|
317 753
|
413 435
|
392 945
|
461 154
|
451 777
|
515 005
|
603 307
|
586 797
|
2 631 150
|
2 738 652
|
2 826 797
|
3 020 786
|
2 976 069
|
3 091 808
|
| Active circulante |
416 666
|
194 441
|
293 940
|
452 181
|
318 416
|
397 019
|
300 518
|
383 045
|
285 666
|
317 501
|
303 105
|
346 758
|
327 783
|
337 839
|
248 822
|
243 643
|
228 642
|
| Stocuri |
80 839
|
60 899
|
217 229
|
265 330
|
211 819
|
225 204
|
208 360
|
238 888
|
185 231
|
172 525
|
151 892
|
146 833
|
139 675
|
151 471
|
110 633
|
136 218
|
109 662
|
| Creanțe |
281 280
|
91 023
|
65 669
|
122 261
|
79 144
|
158 641
|
88 970
|
128 834
|
87 241
|
130 948
|
147 373
|
190 049
|
154 167
|
182 769
|
126 902
|
89 456
|
95 211
|
| Casa și conturi la bănci |
54 547
|
42 519
|
11 042
|
64 590
|
27 453
|
13 174
|
3 188
|
15 323
|
13 194
|
14 028
|
3 840
|
9 876
|
33 941
|
3 599
|
11 287
|
17 969
|
23 769
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
3 770
|
3 034
|
3 952
|
1 592
|
2 856
|
2 654
|
1 623
|
2 871
|
2 659
|
3 280
|
1 331
|
694
|
4 046
|
5 943
|
7 429
|
| Datorii |
1 073 324
|
670 949
|
760 431
|
812 686
|
800 628
|
870 279
|
811 281
|
818 889
|
787 927
|
807 834
|
818 038
|
2 244 558
|
2 310 005
|
2 449 656
|
2 566 467
|
2 732 737
|
2 493 582
|
| Capitaluri proprii |
−419 646
|
−234 568
|
−124 603
|
−39 718
|
−64 825
|
−78 723
|
−46 753
|
18 587
|
14 367
|
115 845
|
74 523
|
736 630
|
757 761
|
715 674
|
707 187
|
492 918
|
834 297
|
| Capital subscris vărsat |
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
60 000
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 161 666
|
1 842 186
|
2 572 754
|
2 814 620
|
2 373 996
|
2 201 612
|
2 482 518
|
2 523 153
|
2 571 892
|
2 552 749
|
2 304 973
|
2 484 847
|
2 739 630
|
2 435 798
|
2 338 416
|
2 210 609
|
2 438 237
|
| Venituri totale |
1 161 666
|
2 127 565
|
2 606 900
|
2 842 105
|
2 390 334
|
2 214 225
|
2 503 807
|
2 582 661
|
2 633 012
|
2 617 626
|
3 897 079
|
2 594 315
|
3 123 908
|
3 396 580
|
3 233 103
|
2 714 469
|
3 072 564
|
| Cheltuieli totale |
1 188 761
|
2 044 917
|
2 587 306
|
2 813 636
|
2 376 436
|
2 243 709
|
2 499 854
|
2 572 679
|
2 653 091
|
2 524 863
|
4 559 185
|
2 592 007
|
3 081 821
|
3 381 744
|
3 172 139
|
2 781 073
|
2 999 124
|
| Rezultat brut |
−27 095
|
+82 648
|
+19 594
|
+28 469
|
+13 898
|
−29 484
|
+3 953
|
+9 982
|
−20 079
|
+92 763
|
−662 106
|
+2 308
|
+42 087
|
+14 836
|
+60 964
|
−66 604
|
+73 440
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−27 095
|
+69 424
|
+7 614
|
+25 107
|
+13 898
|
−31 970
|
+1 335
|
+4 220
|
−20 079
|
+92 763
|
−662 106
|
+2 308
|
+42 087
|
+14 836
|
+60 964
|
−74 223
|
+67 707
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
13
|
19
|
17
|
21
|
23
|
28
|
33
|
36
|
38
|
36
|
42
|
41
|
36
|
40
|
39
|
46
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către EMADIA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EMADIA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.