CUI 12459733
STUDIO SRL
STUDIO SRL este o firmă din Mun. Craiova, județul DOLJ, înființată în 1999. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma este plătitoare de TVA din 2001. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.3 mil. lei (−1.9% față de 2024), un profit net de 40.2 mii lei și 1 angajat.
CUI
12459733
Nr. înregistrare
J1999000741161
EUID
ROONRC.J1999000741161
Formă juridică
SRL
Județ
DOLJ
Localitate
Mun. Craiova
Adresă
STR. ELENA FARAGO, NR.39, BL.170G, SC.2, ET.4, AP.16
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Data înregistrării
03-12-1999
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.12.1999
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-2001
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
BREZOI DĂNUŢ-MIHAIL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4753 - Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
19 473
|
—
|
430
|
1 289
|
2 148
|
—
|
—
|
3 285
|
11 582
|
19 879
|
28 176
|
36 473
|
—
|
8 420
|
31 222
|
31 222
|
41 774
|
| Active circulante |
832 424
|
851 501
|
826 946
|
739 847
|
527 357
|
479 237
|
369 739
|
258 180
|
316 364
|
318 383
|
329 051
|
362 414
|
469 789
|
340 120
|
310 580
|
365 524
|
379 334
|
| Stocuri |
493 202
|
653 384
|
699 369
|
627 791
|
443 513
|
408 259
|
323 564
|
235 816
|
282 172
|
273 513
|
267 382
|
284 676
|
365 711
|
263 734
|
241 763
|
289 232
|
303 971
|
| Creanțe |
—
|
26 214
|
80 588
|
103 320
|
65 597
|
61 092
|
41 610
|
21 398
|
32 837
|
42 277
|
61 298
|
77 726
|
103 787
|
74 229
|
67 655
|
74 758
|
71 624
|
| Casa și conturi la bănci |
339 222
|
171 903
|
46 989
|
8 736
|
18 247
|
9 886
|
4 565
|
966
|
1 355
|
2 593
|
371
|
12
|
291
|
2 157
|
1 162
|
1 534
|
3 739
|
| Cheltuieli în avans |
220
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
870
|
| Datorii |
1 071 840
|
1 091 405
|
1 103 740
|
1 056 226
|
847 286
|
798 095
|
693 559
|
603 531
|
687 349
|
706 238
|
738 078
|
783 008
|
863 269
|
675 724
|
617 010
|
634 399
|
613 566
|
| Capitaluri proprii |
−219 723
|
−239 904
|
−276 364
|
−315 090
|
−317 781
|
−318 858
|
−323 820
|
−342 066
|
−359 403
|
−367 976
|
−380 851
|
−384 121
|
−393 480
|
−327 184
|
−275 208
|
−237 653
|
−191 588
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 255 280
|
1 279 260
|
1 004 515
|
578 958
|
472 545
|
189 669
|
235 490
|
401 080
|
422 487
|
528 242
|
337 191
|
299 062
|
81 650
|
158 797
|
229 057
|
202 066
|
162 077
|
| Venituri totale |
1 255 280
|
1 279 476
|
1 026 784
|
644 100
|
523 388
|
329 542
|
346 512
|
486 251
|
477 835
|
528 320
|
355 673
|
343 856
|
82 173
|
162 971
|
229 719
|
202 077
|
162 248
|
| Cheltuieli totale |
1 207 367
|
1 204 631
|
977 789
|
634 969
|
517 084
|
322 683
|
325 910
|
464 903
|
465 036
|
510 164
|
351 768
|
325 524
|
146 486
|
214 947
|
267 274
|
244 917
|
233 083
|
| Rezultat brut |
+47 913
|
+74 845
|
+48 995
|
+9 131
|
+6 304
|
+6 859
|
+20 602
|
+21 348
|
+12 799
|
+18 156
|
+3 905
|
+18 332
|
−64 313
|
−51 976
|
−37 555
|
−42 840
|
−70 835
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+40 181
|
+36 460
|
+38 726
|
+2 691
|
+1 077
|
+4 962
|
+18 245
|
+17 337
|
+8 573
|
+12 874
|
+3 270
|
+9 360
|
−66 297
|
−51 976
|
−37 555
|
−46 065
|
−73 702
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
3
|
3
|
3
|
4
|
2
|
2
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către STUDIO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STUDIO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.