CUI 12538535
RUNSYS S.R.L.
CUI
12538535
Nr. înregistrare
J26/814/1999
EUID
ROONRC.J26/814/1999
Formă juridică
SRL
Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
B-DUL 1 DECEMBRIE 1918, NR.203, AP.1
Cod CAEN principal
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Data înregistrării
04-01-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.01.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 04-01-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
LORINCZI ALBERT
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
155 360
|
174 182
|
184 779
|
123 172
|
122 121
|
133 706
|
133 706
|
133 706
|
123 722
|
125 931
|
130 569
|
137 087
|
142 936
|
156 602
|
84 646
|
125 984
|
152 368
|
| Active circulante |
105 650
|
83 207
|
69 621
|
28 954
|
38 227
|
40 565
|
39 958
|
35 221
|
29 996
|
31 385
|
57 203
|
51 524
|
53 154
|
64 135
|
65 682
|
96 987
|
95 871
|
| Stocuri |
—
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 106
|
3 106
|
3 106
|
3 106
|
3 106
|
3 106
|
3 106
|
| Creanțe |
12 082
|
20 007
|
15 462
|
10 836
|
20 342
|
19 651
|
30 743
|
23 862
|
21 446
|
26 873
|
23 173
|
22 939
|
23 209
|
15 189
|
10 581
|
9 610
|
19 042
|
| Casa și conturi la bănci |
93 568
|
63 200
|
54 159
|
18 118
|
17 885
|
20 914
|
9 215
|
11 359
|
8 550
|
4 512
|
30 924
|
25 479
|
8 839
|
21 840
|
1 974
|
6 771
|
73 723
|
| Cheltuieli în avans |
2 790
|
—
|
—
|
—
|
—
|
57
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
763
|
400
|
423
|
1 291
|
—
|
—
|
| Datorii |
91 550
|
86 338
|
96 611
|
1 210
|
3 851
|
736
|
1 095
|
1 716
|
883
|
8 842
|
743
|
833
|
1 133
|
2 569
|
2 415
|
10 772
|
35 989
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 200
|
| Capitaluri proprii |
172 250
|
171 051
|
157 789
|
150 916
|
156 497
|
173 592
|
172 569
|
167 211
|
152 835
|
148 474
|
187 029
|
188 541
|
195 357
|
218 591
|
149 204
|
212 199
|
211 050
|
| Capital subscris vărsat |
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
3 320
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
80 759
|
67 491
|
63 533
|
38 123
|
31 032
|
20 602
|
35 346
|
30 127
|
32 925
|
35 445
|
32 077
|
31 984
|
28 012
|
26 010
|
25 516
|
94 159
|
123 753
|
| Venituri totale |
84 819
|
75 206
|
63 533
|
38 123
|
32 532
|
20 602
|
35 346
|
30 127
|
32 925
|
35 445
|
32 118
|
32 097
|
29 321
|
27 575
|
28 518
|
98 008
|
124 151
|
| Cheltuieli totale |
79 038
|
56 048
|
52 076
|
42 560
|
48 696
|
17 361
|
28 927
|
28 465
|
27 576
|
38 103
|
32 668
|
36 093
|
51 676
|
77 323
|
77 483
|
87 443
|
40 409
|
| Rezultat brut |
+5 781
|
+19 158
|
+11 457
|
−4 437
|
−16 164
|
+3 241
|
+6 419
|
+1 662
|
+5 349
|
−2 658
|
−550
|
−3 996
|
−22 355
|
−49 748
|
−48 965
|
+10 565
|
+83 742
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 199
|
+13 262
|
+6 873
|
−5 581
|
−17 095
|
+2 623
|
+5 359
|
+758
|
+4 361
|
−3 721
|
−1 512
|
−4 959
|
−23 235
|
−49 748
|
−49 687
|
−835
|
+66 995
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
—
|
1
|
—
|
0
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către RUNSYS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RUNSYS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.