CUI 12613041
DINELIS SRL
CUI
12613041
Nr. înregistrare
J2000000029333
EUID
ROONRC.J2000000029333
Formă juridică
SRL
Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Vatra-Dornei
Adresă
STR. REPUBLICII, NR.5
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înregistrării
31-01-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.01.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-2001
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
DNISTRAN STELIAN-LUBOMIR
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
15 371
|
—
|
—
|
—
|
1 895
|
37 917
|
71 333
|
102 240
|
17 964
|
24 708
|
3 385
|
12 848
|
18 623
|
50 553
|
253 460
|
577 091
|
| Active circulante |
2 418 289
|
996 582
|
342 363
|
318 065
|
1 311 506
|
612 581
|
1 223 492
|
768 471
|
370 077
|
508 529
|
1 007 722
|
229 643
|
227 174
|
181 405
|
801 241
|
575 956
|
| Creanțe |
1 772 449
|
51 843
|
133 813
|
82 702
|
67 585
|
217 775
|
274 598
|
38 180
|
30 939
|
57 222
|
124 090
|
34 191
|
47 836
|
61 362
|
231 695
|
123 974
|
| Casa și conturi la bănci |
645 840
|
944 739
|
208 550
|
235 363
|
1 243 921
|
394 806
|
948 894
|
730 291
|
339 138
|
451 307
|
883 632
|
195 452
|
179 338
|
120 043
|
569 546
|
451 982
|
| Datorii |
67 262
|
63 149
|
74 292
|
146 452
|
75 726
|
96 167
|
125 902
|
157 396
|
111 832
|
150 157
|
94 538
|
117 305
|
283 900
|
355 924
|
108 923
|
118 837
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 555
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
2 366 398
|
933 433
|
268 071
|
171 613
|
1 237 675
|
554 331
|
1 168 923
|
713 315
|
276 209
|
383 080
|
916 569
|
125 186
|
−38 103
|
−127 521
|
945 778
|
1 034 210
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
5 360 913
|
2 108 690
|
1 126 792
|
1 007 851
|
2 428 016
|
1 514 244
|
2 416 421
|
1 662 796
|
978 956
|
1 060 965
|
2 172 910
|
769 069
|
721 069
|
577 647
|
1 585 524
|
1 719 973
|
| Venituri totale |
5 394 599
|
2 120 084
|
1 156 981
|
1 014 657
|
2 431 463
|
1 553 718
|
2 468 808
|
1 663 113
|
979 063
|
1 062 337
|
2 176 185
|
771 168
|
721 206
|
707 507
|
1 909 196
|
1 727 651
|
| Cheltuieli totale |
2 599 019
|
1 124 521
|
877 540
|
833 097
|
1 169 673
|
984 050
|
1 275 397
|
933 557
|
650 283
|
606 230
|
1 084 541
|
582 530
|
631 383
|
832 886
|
1 577 543
|
1 313 222
|
| Rezultat brut |
+2 795 580
|
+995 563
|
+279 441
|
+181 560
|
+1 261 790
|
+569 668
|
+1 193 411
|
+729 556
|
+328 780
|
+456 107
|
+1 091 644
|
+188 638
|
+89 823
|
−125 379
|
+331 653
|
+414 429
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 366 198
|
+933 233
|
+267 871
|
+171 413
|
+1 237 475
|
+554 131
|
+1 168 723
|
+713 115
|
+276 009
|
+382 880
|
+916 369
|
+163 289
|
+89 419
|
−127 721
|
+259 436
|
+347 867
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
6
|
8
|
8
|
7
|
7
|
—
|
7
|
7
|
9
|
9
|
7
|
9
|
11
|
12
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către DINELIS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DINELIS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.