CUI 12662575
IGNIS S.R.L.
CUI
12662575
Nr. înregistrare
J51/14/2000
EUID
ROONRC.J51/14/2000
Formă juridică
SRL
Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
STR. BELŞUGULUI, NR.6, BL.K11, SC.2, ET.2, AP.8
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înregistrării
11-02-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.02.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
IGNAT MARIAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4932 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
56 326
|
| Active circulante |
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 558
|
86 558
|
86 558
|
86 328
|
86 558
|
78 986
|
79 226
|
79 868
|
80 139
|
53 631
|
20 053
|
11 359
|
3 507
|
—
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
4 125
|
4 125
|
4 125
|
4 355
|
4 355
|
4 355
|
4 125
|
4 355
|
4 355
|
4 355
|
4 355
|
4 355
|
4 355
|
6 645
|
7 070
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
82 203
|
82 203
|
82 203
|
82 203
|
82 203
|
82 203
|
82 203
|
82 203
|
74 631
|
74 871
|
75 513
|
75 784
|
49 276
|
13 408
|
4 289
|
3 507
|
—
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 960
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
230
|
230
|
230
|
0
|
230
|
0
|
0
|
462
|
612
|
312
|
8 669
|
4 191
|
20 921
|
67 801
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 328
|
86 328
|
78 986
|
79 226
|
79 406
|
79 527
|
53 319
|
11 384
|
7 168
|
−17 414
|
−9 515
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
27 600
|
0
|
28 400
|
38 769
|
21 764
|
26 315
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
7 674
|
0
|
0
|
0
|
27 600
|
55 191
|
28 403
|
38 788
|
62 299
|
32 116
|
| Cheltuieli totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
102
|
240
|
180
|
120
|
564
|
13 257
|
23 384
|
12 821
|
68 548
|
30 956
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+7 572
|
−240
|
−180
|
−120
|
+27 036
|
+41 934
|
+5 019
|
+25 967
|
−6 249
|
+1 160
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+7 342
|
−240
|
−180
|
−120
|
+26 208
|
+41 934
|
+4 216
|
+24 582
|
−7 899
|
−307
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către IGNIS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IGNIS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.