CUI 12716292
SEISMCONSTRUCT SRL
SEISMCONSTRUCT SRL este o firmă din Mun. Cluj-Napoca, județul CLUJ, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 2000 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 86.6 mii lei (−49.4% față de 2024), o pierdere netă de 25.5 mii lei și 1 angajat.
CUI
12716292
Nr. înregistrare
J2000000191120
EUID
ROONRC.J12/191/2000
Formă juridică
SRL
Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
ALEEA DETUNATA, NR.4
Cod CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitectură
Data înregistrării
25-02-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.02.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 25-02-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
POP IOAN
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
21 937
|
28 966
|
28 407
|
25 045
|
30 840
|
6 045
|
2 611
|
5 061
|
2 697
|
475
|
10 749
|
33 324
|
56 541
|
79 929
|
9 492
|
496
|
1 481
|
| Active circulante |
39 476
|
124 845
|
153 971
|
244 423
|
91 248
|
86 793
|
25 493
|
133 931
|
83 387
|
87 609
|
184 228
|
61 722
|
52 971
|
41 565
|
83 849
|
81 466
|
116 698
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
672
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
16 263
|
46 853
|
65 311
|
48 212
|
9 861
|
8 143
|
8 671
|
26 326
|
30 496
|
23 730
|
25 358
|
46 026
|
23 060
|
26 268
|
11 410
|
32 659
|
18 559
|
| Casa și conturi la bănci |
23 213
|
77 992
|
88 660
|
196 211
|
80 715
|
78 650
|
16 822
|
107 605
|
52 891
|
63 879
|
158 870
|
15 696
|
29 911
|
15 297
|
72 439
|
48 807
|
98 139
|
| Cheltuieli în avans |
4 571
|
4 571
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
20 236
|
31 626
|
34 045
|
23 187
|
19 381
|
18 235
|
12 999
|
37 475
|
32 113
|
20 501
|
67 378
|
23 761
|
21 934
|
9 981
|
37 829
|
32 985
|
53 105
|
| Capitaluri proprii |
45 748
|
126 756
|
148 333
|
246 281
|
102 707
|
74 603
|
15 105
|
101 517
|
53 971
|
67 583
|
127 599
|
71 285
|
87 578
|
111 513
|
55 512
|
48 977
|
65 074
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
86 600
|
171 058
|
185 115
|
257 559
|
139 528
|
133 000
|
89 245
|
176 418
|
123 132
|
125 239
|
145 827
|
62 614
|
47 868
|
135 482
|
123 956
|
123 454
|
175 072
|
| Venituri totale |
86 777
|
171 058
|
185 249
|
257 894
|
139 811
|
133 003
|
89 266
|
176 438
|
123 164
|
125 663
|
146 116
|
62 648
|
47 931
|
135 592
|
124 034
|
127 605
|
180 277
|
| Cheltuieli totale |
111 362
|
82 229
|
129 171
|
112 131
|
110 308
|
72 237
|
90 574
|
73 397
|
68 201
|
55 807
|
85 419
|
77 062
|
70 428
|
75 527
|
65 041
|
67 519
|
112 594
|
| Rezultat brut |
−24 585
|
+88 829
|
+56 078
|
+145 763
|
+29 503
|
+60 766
|
−1 308
|
+103 041
|
+54 963
|
+69 856
|
+60 697
|
−14 414
|
−22 497
|
+60 065
|
+58 993
|
+60 086
|
+67 683
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−25 451
|
+87 118
|
+54 227
|
+143 573
|
+28 105
|
+59 498
|
−2 201
|
+101 277
|
+53 731
|
+67 343
|
+56 314
|
−16 293
|
−23 935
|
+56 001
|
+55 272
|
+48 737
|
+62 275
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către SEISMCONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SEISMCONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.