CUI 12758077
BASCEANU ASF
BASCEANU ASF este o firmă din Cogealac, județul Constanța, înființată în 2000. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
12758077
Județ
Constanța
Localitate
Cogealac
Adresă
Data înregistrării
10-03-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.2000
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este BASCEANU ASF plătitoare de TVA?
-
Nu, BASCEANU ASF nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Când a fost înființată BASCEANU ASF?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 10 martie 2000.
-
Unde are sediul BASCEANU ASF?
-
Sediul firmei BASCEANU ASF (CUI 12758077) este în Cogealac, județul Constanța.
Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026
Emite facturi către BASCEANU ASF în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BASCEANU ASF?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.