CUI 12905070
ANTMAN CONSTRUCT 2000 SRL
CUI
12905070
Nr. înregistrare
J2000003567401
EUID
ROONRC.J40/3567/2000
Formă juridică
SRL
Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
DRM LUNCA OZUNULUI, NR.26, PARTER. CAMERA NR 2
Cod CAEN principal
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Data înregistrării
13-04-2000
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 29.04.2013
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 29-04-2013
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ANTONESCU IONUŢ CĂTĂLIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
7 556
|
28 224
|
28 224
|
28 224
|
85 886
|
106 234
|
156 547
|
| Active circulante |
121 376
|
266 061
|
273 995
|
262 567
|
269 063
|
246 979
|
263 750
|
243 186
|
259 810
|
275 667
|
286 098
|
276 890
|
255 169
|
317 023
|
317 482
|
405 180
|
497 312
|
| Stocuri |
—
|
—
|
19 059
|
19 059
|
—
|
19 059
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Creanțe |
76 882
|
219 701
|
190 456
|
179 035
|
193 919
|
142 535
|
184 823
|
159 856
|
177 696
|
190 001
|
207 768
|
219 149
|
194 300
|
221 747
|
194 151
|
279 156
|
299 339
|
| Casa și conturi la bănci |
44 494
|
46 360
|
64 480
|
64 473
|
75 144
|
85 385
|
78 927
|
83 330
|
82 114
|
85 666
|
78 330
|
57 741
|
60 869
|
95 276
|
123 331
|
126 024
|
197 973
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
25 334
|
25 334
|
25 334
|
20 000
|
20 000
|
20 000
|
20 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 048
|
—
|
3 674
|
| Datorii |
49 534
|
72 808
|
79 440
|
65 777
|
58 798
|
36 832
|
49 625
|
26 079
|
25 416
|
41 594
|
50 456
|
67 180
|
40 257
|
69 428
|
42 110
|
165 824
|
187 275
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
71 842
|
226 143
|
227 445
|
229 680
|
237 821
|
237 703
|
241 681
|
244 663
|
241 950
|
241 629
|
243 198
|
237 934
|
243 136
|
275 819
|
362 306
|
345 590
|
470 258
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
3 976
|
13 215
|
59 954
|
49 450
|
38 700
|
4 098
|
1 840
|
52 979
|
45 749
|
0
|
0
|
366 746
|
654 750
|
742 057
|
1 047 095
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
3 976
|
13 215
|
59 954
|
49 450
|
38 715
|
4 103
|
1 856
|
53 086
|
45 804
|
0
|
43
|
382 580
|
673 703
|
742 981
|
1 049 761
|
| Cheltuieli totale |
860
|
1 302
|
6 211
|
20 960
|
58 037
|
52 032
|
40 536
|
1 253
|
1 493
|
47 797
|
39 166
|
5 203
|
32 726
|
382 548
|
575 284
|
658 898
|
820 872
|
| Rezultat brut |
−860
|
−1 302
|
−2 235
|
−7 745
|
+1 917
|
−2 582
|
−1 821
|
+2 850
|
+363
|
+5 289
|
+6 638
|
−5 203
|
−32 683
|
+32
|
+98 419
|
+84 083
|
+228 889
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−1 302
|
−2 235
|
−8 141
|
+118
|
−3 979
|
−2 982
|
+2 713
|
+321
|
+3 696
|
+5 264
|
−5 203
|
−32 683
|
−5 886
|
+80 601
|
+63 885
|
+188 553
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
9
|
9
|
23
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ANTMAN CONSTRUCT 2000 SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANTMAN CONSTRUCT 2000 SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.