CUI 1292094
CONFOR SA
CUI
1292094
Nr. înregistrare
J52/89/1991
EUID
ROONRC.J52/89/1991
Formă juridică
SA
Județ
GIURGIU
Localitate
Sat Slobozia Com. Slobozia
Adresă
STR. GIURGIULUI, NR.932
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înregistrării
29-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
STANCIU NICU ARTUR
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0149
-
2369 - Fabricarea altor articole din beton, ciment şi ipsos
-
3600 - Captarea, tratarea şi distribuţia apei
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8129 - Alte activităţi de curăţenie
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3600 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
883 324
|
887 255
|
927 306
|
1 001 416
|
1 075 527
|
1 149 637
|
1 223 748
|
1 297 858
|
1 386 629
|
1 357 283
|
935 592
|
1 203 117
|
1 314 579
|
2 168 372
|
2 310 981
|
2 359 773
|
2 333 771
|
| Active circulante |
2 835 756
|
3 018 485
|
2 854 336
|
4 385 506
|
4 103 777
|
3 823 820
|
3 302 485
|
3 201 162
|
3 828 177
|
4 431 318
|
5 036 119
|
4 056 421
|
5 706 805
|
2 721 053
|
2 710 522
|
3 945 313
|
2 890 914
|
| Stocuri |
1 035 029
|
1 112 964
|
863 999
|
1 968 804
|
1 696 578
|
1 476 254
|
980 526
|
2 461 734
|
1 856 367
|
1 428 890
|
1 521 028
|
1 308 274
|
1 808 134
|
992 662
|
686 920
|
370 094
|
443 134
|
| Creanțe |
1 474 189
|
1 524 338
|
1 387 565
|
1 920 673
|
2 165 746
|
2 005 219
|
1 968 691
|
413 669
|
1 566 574
|
319 688
|
396 878
|
505 214
|
3 648 135
|
1 467 476
|
1 970 176
|
3 482 843
|
2 376 773
|
| Casa și conturi la bănci |
326 538
|
381 183
|
602 772
|
496 029
|
241 453
|
342 347
|
353 268
|
325 759
|
405 236
|
2 682 740
|
3 118 213
|
2 242 933
|
250 536
|
260 915
|
53 426
|
92 376
|
71 007
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 008
|
8 008
|
207 418
|
105 976
|
109 116
|
| Datorii |
3 517 928
|
3 527 122
|
3 462 165
|
3 691 918
|
3 580 748
|
3 462 710
|
3 052 530
|
2 895 972
|
3 863 417
|
4 463 995
|
4 672 205
|
3 986 033
|
5 785 703
|
3 690 110
|
4 066 891
|
5 500 148
|
4 427 388
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 600
|
—
|
| Provizioane |
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
58 575
|
137 925
|
| Capitaluri proprii |
142 577
|
320 043
|
260 902
|
1 636 429
|
1 539 981
|
1 452 172
|
1 415 128
|
1 544 473
|
1 292 814
|
1 266 031
|
1 240 931
|
1 214 930
|
1 185 114
|
1 148 748
|
1 103 455
|
849 739
|
768 488
|
| Capital subscris vărsat |
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
91 512
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
378 395
|
444 421
|
319 088
|
494 204
|
522 613
|
682 666
|
656 512
|
1 351 832
|
2 507 042
|
1 925 668
|
3 402 845
|
1 678 488
|
2 963 924
|
2 268 757
|
1 495 963
|
1 416 341
|
1 368 936
|
| Venituri totale |
522 342
|
726 238
|
893 336
|
666 365
|
605 328
|
1 043 077
|
2 173 270
|
1 612 597
|
2 573 864
|
2 222 972
|
3 394 888
|
1 476 265
|
4 005 021
|
2 139 720
|
1 746 977
|
1 416 414
|
1 389 543
|
| Cheltuieli totale |
478 256
|
658 770
|
805 737
|
565 600
|
512 477
|
999 580
|
2 044 542
|
1 347 914
|
2 540 576
|
2 193 884
|
3 364 434
|
1 441 851
|
3 967 214
|
2 087 471
|
1 490 381
|
1 359 150
|
1 296 528
|
| Rezultat brut |
+44 086
|
+67 468
|
+87 599
|
+100 765
|
+92 851
|
+43 497
|
+128 728
|
+264 683
|
+33 288
|
+29 088
|
+30 454
|
+34 414
|
+37 807
|
+52 249
|
+256 596
|
+57 264
|
+93 015
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+37 534
|
+59 141
|
+84 388
|
+96 448
|
+87 809
|
+37 044
|
+122 314
|
+251 659
|
+26 782
|
+25 101
|
+26 000
|
+29 817
|
+31 841
|
+45 293
|
+253 716
|
+48 150
|
+79 822
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
5
|
2
|
3
|
7
|
9
|
9
|
8
|
11
|
12
|
16
|
14
|
13
|
7
|
9
|
18
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către CONFOR SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONFOR SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.