CUI 12940477
GABBATA S.R.L.
CUI
12940477
Nr. înregistrare
J12/460/2000
EUID
ROONRC.J12/460/2000
Formă juridică
SRL
Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
BLD. MUNCII, NR.239
Cod CAEN principal
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Data înregistrării
24-04-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.04.2000
Stare la Registrul Comerțului
Website
Plătitor de TVA
din 24-04-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
LUPŞA DAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcţii
-
4663 - Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria minieră şi construcţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2361 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
567 964
|
741 183
|
202 834
|
75 780
|
326 138
|
187 610
|
121 733
|
187 729
|
261 463
|
264 781
|
165 480
|
276 104
|
331 507
|
437 581
|
552 811
|
489 686
|
436 724
|
| Active circulante |
1 230 996
|
1 148 726
|
1 378 758
|
1 280 529
|
1 247 817
|
1 459 574
|
1 504 122
|
1 125 240
|
853 441
|
839 873
|
1 066 037
|
736 567
|
626 129
|
670 033
|
548 101
|
581 843
|
517 095
|
| Stocuri |
1 076 766
|
1 054 321
|
1 281 253
|
1 149 046
|
1 146 215
|
1 018 674
|
765 038
|
700 120
|
732 024
|
709 377
|
486 158
|
463 945
|
487 527
|
519 943
|
329 968
|
409 265
|
390 423
|
| Creanțe |
130 210
|
80 742
|
69 264
|
53 235
|
53 585
|
399 614
|
671 757
|
413 556
|
33 539
|
109 984
|
116 440
|
191 625
|
100 645
|
105 308
|
167 834
|
114 633
|
120 213
|
| Casa și conturi la bănci |
24 020
|
13 663
|
28 241
|
78 248
|
48 017
|
41 289
|
66 173
|
11 564
|
87 878
|
20 512
|
463 439
|
80 997
|
37 957
|
44 782
|
50 299
|
57 945
|
6 459
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
15 904
|
9 912
|
2 118
|
2 275
|
34 282
|
4 826
|
8 622
|
1 552
|
2 426
|
949
|
4 190
|
1 057
|
6 780
|
31 359
|
9 406
|
| Datorii |
674 440
|
94 320
|
131 818
|
225 467
|
155 077
|
218 188
|
171 202
|
120 612
|
517 670
|
372 417
|
119 734
|
153 330
|
37 966
|
32 412
|
21 872
|
195 982
|
42 618
|
| Capitaluri proprii |
1 124 520
|
1 795 589
|
1 465 678
|
1 140 754
|
1 420 996
|
1 431 271
|
1 488 935
|
1 197 183
|
605 856
|
733 789
|
1 114 209
|
860 290
|
923 860
|
1 076 259
|
1 085 820
|
906 906
|
920 607
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
3 782 990
|
3 875 401
|
4 296 763
|
4 141 708
|
4 034 601
|
3 752 692
|
3 523 385
|
3 053 559
|
2 592 879
|
2 462 488
|
1 805 802
|
1 755 822
|
1 590 483
|
1 366 424
|
1 375 856
|
1 350 697
|
1 837 354
|
| Venituri totale |
3 971 229
|
4 167 187
|
4 596 227
|
4 346 861
|
4 387 700
|
4 068 385
|
3 965 446
|
3 663 291
|
3 194 929
|
3 076 226
|
2 548 699
|
2 133 059
|
1 971 335
|
1 724 800
|
1 806 884
|
1 665 258
|
2 346 151
|
| Cheltuieli totale |
3 323 031
|
3 238 519
|
3 408 103
|
3 163 190
|
3 206 268
|
2 600 602
|
2 439 837
|
2 433 410
|
2 457 074
|
2 203 127
|
1 750 244
|
1 693 773
|
1 647 746
|
1 524 446
|
1 480 243
|
1 538 553
|
1 930 780
|
| Rezultat brut |
+648 198
|
+928 668
|
+1 188 124
|
+1 183 671
|
+1 181 432
|
+1 467 783
|
+1 525 609
|
+1 229 881
|
+737 855
|
+873 099
|
+798 455
|
+439 286
|
+323 589
|
+200 354
|
+326 641
|
+126 705
|
+415 371
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+544 369
|
+779 911
|
+1 065 440
|
+1 140 514
|
+1 139 730
|
+1 431 031
|
+1 488 695
|
+1 196 943
|
+605 616
|
+733 549
|
+670 169
|
+368 929
|
+272 602
|
+169 189
|
+272 664
|
+105 049
|
+349 789
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
11
|
10
|
10
|
13
|
14
|
12
|
11
|
12
|
11
|
9
|
9
|
10
|
9
|
9
|
9
|
9
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către GABBATA S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GABBATA S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.