CUI 13021501
LINK S.R.L.
LINK S.R.L. este o firmă din Sat Albeşti Com. Şimnicu de Sus, județul DOLJ, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice. Firma este plătitoare de TVA din 2014 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.7 mil. lei (−34.9% față de 2024), o pierdere netă de 240 mii lei și 34 de angajați.
CUI
13021501
Nr. înregistrare
J16/265/2000
EUID
ROONRC.J2000000265166
Formă juridică
SRL
Județ
DOLJ
Localitate
Sat Albeşti Com. Şimnicu de Sus
Adresă
ALEEA GUTUIULUI, NR.7
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înregistrării
18-05-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 18.05.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 28-01-2014
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ENUICĂ CONSTANTIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2312 - Prelucrarea şi fasonarea sticlei plate
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
-
2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de autovehicule
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2312 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2312 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2312 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
35 170
|
32 603
|
46 951
|
58 339
|
700
|
700
|
—
|
39 916
|
402 353
|
399 090
|
357 963
|
364 450
|
372 661
|
379 100
|
391 850
|
396 342
|
413 643
|
| Active circulante |
2 116 081
|
3 146 414
|
3 239 314
|
2 161 472
|
1 543 853
|
699 182
|
31 811
|
219 522
|
359 042
|
346 985
|
319 296
|
235 446
|
313 772
|
252 587
|
447 487
|
112 379
|
96 317
|
| Stocuri |
759 099
|
1 183 827
|
1 688 014
|
622 319
|
500 961
|
148 621
|
—
|
70 266
|
71 711
|
62 426
|
103 295
|
85 092
|
70 651
|
80 074
|
210 878
|
62 653
|
68 624
|
| Creanțe |
1 347 701
|
1 898 607
|
1 546 438
|
1 510 016
|
1 004 367
|
538 971
|
31 384
|
89 139
|
247 310
|
260 266
|
194 523
|
143 057
|
227 599
|
165 049
|
198 534
|
35 391
|
25 106
|
| Casa și conturi la bănci |
9 281
|
63 980
|
4 862
|
29 137
|
38 525
|
11 590
|
427
|
60 117
|
40 021
|
24 293
|
21 478
|
7 297
|
15 522
|
7 464
|
38 075
|
14 335
|
2 587
|
| Cheltuieli în avans |
109
|
1 000
|
1 000
|
—
|
−116
|
1 000
|
—
|
—
|
4 285
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
332
|
1 077
|
| Datorii |
359 734
|
1 148 419
|
2 114 835
|
1 162 728
|
931 811
|
494 176
|
2 920
|
236 542
|
553 325
|
495 975
|
540 229
|
542 672
|
615 199
|
674 701
|
893 547
|
601 134
|
597 355
|
| Capitaluri proprii |
1 791 626
|
2 031 598
|
1 172 430
|
1 057 083
|
612 626
|
206 706
|
28 891
|
22 896
|
212 355
|
250 100
|
137 030
|
57 224
|
71 234
|
−43 014
|
−54 210
|
−92 081
|
−86 318
|
| Capital subscris vărsat |
115 400
|
115 400
|
115 400
|
115 400
|
115 400
|
115 400
|
113 000
|
113 000
|
113 000
|
113 000
|
142 262
|
113 000
|
113 000
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 713 790
|
7 237 575
|
6 934 704
|
8 795 926
|
5 287 287
|
1 000 972
|
942 670
|
763 607
|
1 204 274
|
1 181 123
|
924 278
|
647 619
|
640 412
|
802 508
|
621 776
|
406 970
|
430 977
|
| Venituri totale |
4 836 221
|
7 239 123
|
6 959 481
|
8 875 510
|
5 287 305
|
1 001 031
|
1 042 786
|
1 127 998
|
1 204 577
|
1 181 889
|
929 629
|
648 098
|
640 611
|
697 125
|
727 767
|
412 861
|
427 070
|
| Cheltuieli totale |
5 076 193
|
6 253 991
|
6 814 947
|
8 373 616
|
4 806 429
|
802 641
|
1 036 790
|
1 315 726
|
1 230 994
|
1 045 583
|
832 766
|
662 108
|
635 487
|
685 929
|
689 896
|
412 174
|
467 819
|
| Rezultat brut |
−239 972
|
+985 132
|
+144 534
|
+501 894
|
+480 876
|
+198 390
|
+5 996
|
−187 728
|
−26 417
|
+136 306
|
+96 863
|
−14 010
|
+5 124
|
+11 196
|
+37 871
|
+687
|
−40 749
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−239 972
|
+859 168
|
+115 348
|
+444 456
|
+405 920
|
+175 415
|
+5 996
|
−189 460
|
−37 745
|
+113 071
|
+79 805
|
−14 010
|
+1 448
|
+11 196
|
+37 871
|
−5 763
|
−47 641
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
46
|
67
|
84
|
36
|
10
|
12
|
16
|
19
|
18
|
17
|
17
|
16
|
19
|
18
|
14
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către LINK S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LINK S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.