CUI 13060330
COREALIS SA
COREALIS SA este o firmă din Beharca, județul Dolj, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 2000 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (−25.7% față de 2024), o pierdere netă de 468.6 mii lei și 10 angajați.
Date de identificare
CUI
13060330
Nr. înregistrare
J2000000293167
EUID
ROONRC.J2000000293167
Formă juridică
SA
Județ
Dolj
Localitate
Beharca
Adresă
STR. EUROPEANĂ, NR.147B
Data înregistrării
30-05-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.05.2000
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 30-05-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 068 277
Rezultat net
−468 560
Capitaluri proprii
12 560 290
Număr mediu de salariați
10
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
12 808 771
|
13 236 327
|
10 824 997
|
10 411 277
|
10 554 572
|
11 998 935
|
12 204 252
|
11 631 845
|
11 698 114
|
11 366 801
|
13 596 014
|
12 523 570
|
16 199 838
|
22 769 130
|
24 128 086
|
23 940 361
|
6 756 321
|
| Active circulante |
967 699
|
935 564
|
2 931 261
|
4 386 038
|
4 921 894
|
3 177 124
|
3 895 826
|
5 159 659
|
4 762 310
|
399 453
|
587 836
|
2 287 307
|
11 375 458
|
2 272 870
|
300 827
|
305 991
|
281 237
|
| Stocuri |
550 000
|
558 142
|
28 876
|
10 909
|
23 090
|
20 121
|
24 621
|
—
|
—
|
—
|
—
|
940 000
|
0
|
3 716
|
3 716
|
3 716
|
3 716
|
| Creanțe |
358 956
|
328 676
|
764 962
|
919 948
|
1 108 159
|
1 102 044
|
1 153 751
|
185 091
|
159 237
|
234 146
|
269 725
|
280 007
|
2 308 467
|
970 596
|
267 970
|
253 221
|
263 743
|
| Casa și conturi la bănci |
58 743
|
48 746
|
26 902
|
773 884
|
741 449
|
775 392
|
767 138
|
81 235
|
100 332
|
96 260
|
44 860
|
228 549
|
474 809
|
40 964
|
29 141
|
49 054
|
13 778
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
13 971
|
—
|
52 948
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 216 180
|
1 151 174
|
366 579
|
909 889
|
875 733
|
253 393
|
236 843
|
237 556
|
248 656
|
318 226
|
956 398
|
1 327 776
|
759 843
|
278 215
|
292 090
|
335 464
|
1 082 865
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
15 820
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
425 250
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
12 560 290
|
13 020 717
|
13 389 679
|
13 885 577
|
14 600 733
|
14 975 614
|
15 863 235
|
16 553 948
|
16 211 768
|
11 448 028
|
13 227 452
|
13 483 101
|
26 815 453
|
24 338 535
|
24 136 823
|
23 910 888
|
5 954 693
|
| Capital subscris vărsat |
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
14 356 815
|
13 752 123
|
8 547 875
|
8 547 875
|
8 547 875
|
17 919 875
|
17 919 875
|
17 919 875
|
17 919 875
|
1 806 875
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 068 277
|
1 437 506
|
1 713 480
|
1 354 933
|
1 184 240
|
877 553
|
1 770 785
|
842 696
|
893 357
|
1 002 751
|
1 060 978
|
981 229
|
908 844
|
1 438 122
|
982 002
|
905 418
|
1 401 018
|
| Venituri totale |
11 347 204
|
3 329 776
|
3 873 332
|
2 941 402
|
3 412 454
|
994 918
|
5 215 349
|
1 150 809
|
970 855
|
2 522 368
|
3 774 716
|
2 549 034
|
3 589 401
|
2 979 467
|
1 998 579
|
2 488 642
|
1 448 213
|
| Cheltuieli totale |
11 803 412
|
3 693 866
|
4 329 676
|
3 386 774
|
3 785 979
|
1 880 250
|
5 884 370
|
1 409 751
|
1 411 362
|
3 981 721
|
2 717 004
|
6 108 629
|
3 185 202
|
1 744 835
|
930 024
|
1 639 875
|
1 413 577
|
| Rezultat brut |
−456 208
|
−364 090
|
−456 344
|
−445 372
|
−373 525
|
−885 332
|
−669 021
|
−258 942
|
−440 507
|
−1 459 353
|
+1 057 712
|
−3 559 595
|
+404 199
|
+1 234 632
|
+1 068 555
|
+848 767
|
+34 636
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−468 560
|
−389 123
|
−485 721
|
−480 707
|
−373 525
|
−885 332
|
−690 713
|
−262 512
|
−440 507
|
−1 599 834
|
+1 046 620
|
−3 559 595
|
+313 404
|
+1 045 576
|
+897 284
|
+712 674
|
+15 885
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
15
|
15
|
16
|
14
|
12
|
9
|
9
|
8
|
7
|
7
|
6
|
5
|
3
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut COREALIS SA în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 068 277 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 468 560 lei.
-
Este COREALIS SA plătitoare de TVA?
-
Da, COREALIS SA este înregistrată în scopuri de TVA din 30 mai 2000.
-
Ce cod CAEN principal are COREALIS SA?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată COREALIS SA?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 mai 2000.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COREALIS SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COREALIS SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.