CUI 13157466

DOBOS ANA PFA

DOBOS ANA PFA este o firmă din Dej, județul Cluj, înființată în 2000. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

13157466

Județ

Cluj

Localitate

Dej

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

30-06-2000

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 30.06.2000

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Întrebări frecvente

Este DOBOS ANA PFA plătitoare de TVA?

Nu, DOBOS ANA PFA nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată DOBOS ANA PFA?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 30 iunie 2000.

Unde are sediul DOBOS ANA PFA?

Sediul firmei DOBOS ANA PFA (CUI 13157466) este în Dej, județul Cluj.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Emite facturi către DOBOS ANA PFA în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DOBOS ANA PFA?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit