CUI 13237646
BOWLING SRL
BOWLING SRL este o firmă din Mun. Iaşi, județul IAŞI, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma este plătitoare de TVA din 2000. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3.7 mil. lei (+7.9% față de 2024), un profit net de 800.5 mii lei și 15 angajați.
CUI
13237646
Nr. înregistrare
J2000000540229
EUID
ROONRC.J2000000540229
Formă juridică
SRL
Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
B-dul TUDOR VLADIMIRESCU-IULIUS CENTER, Nr. , C.P.
Cod CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Data înregistrării
28-07-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.07.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-08-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
LEAHU CĂTĂLIN GABRIEL
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor
-
5611 - Restaurante
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9329 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
469 406
|
537 271
|
343 254
|
331 005
|
166 571
|
197 238
|
257 092
|
274 440
|
423 930
|
609 850
|
803 412
|
927 865
|
770 043
|
915 595
|
783 073
|
934 357
|
888 517
|
| Active circulante |
1 169 177
|
938 220
|
201 467
|
1 320 109
|
1 564 430
|
754 891
|
546 568
|
112 550
|
145 180
|
98 243
|
146 621
|
149 925
|
148 754
|
76 713
|
140 112
|
181 706
|
274 956
|
| Stocuri |
124 681
|
56 789
|
89 581
|
110 705
|
88 348
|
105 815
|
156 801
|
101 794
|
74 091
|
65 547
|
123 128
|
142 158
|
93 698
|
51 384
|
103 167
|
108 441
|
192 701
|
| Creanțe |
961 696
|
669 520
|
68 773
|
771 596
|
1 291 605
|
571 700
|
207 921
|
2 077
|
48 908
|
26 669
|
4 317
|
3 583
|
42 529
|
6 707
|
29 961
|
57 773
|
56 732
|
| Casa și conturi la bănci |
82 800
|
211 911
|
43 113
|
437 808
|
184 477
|
77 376
|
181 846
|
8 679
|
22 181
|
6 027
|
19 176
|
4 184
|
12 527
|
18 622
|
6 984
|
15 492
|
25 523
|
| Cheltuieli în avans |
47 388
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
152 267
|
356 908
|
612 371
|
255 463
|
255 463
|
255 463
|
250 549
|
351 477
|
37 994
|
| Datorii |
548 652
|
584 440
|
340 475
|
346 673
|
402 626
|
384 148
|
211 971
|
606 196
|
1 258 620
|
1 738 958
|
2 176 103
|
2 174 689
|
1 849 729
|
1 910 491
|
1 583 527
|
1 508 383
|
1 342 783
|
| Venituri în avans |
71 268
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
43 904
|
33 214
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
1 066 051
|
891 051
|
204 246
|
1 304 441
|
1 328 375
|
567 981
|
591 689
|
−219 206
|
−537 243
|
−673 957
|
−613 699
|
−841 436
|
−675 469
|
−662 720
|
−409 793
|
−84 747
|
−174 530
|
| Capital subscris vărsat |
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
261 000
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
3 701 782
|
3 432 227
|
3 407 330
|
3 226 115
|
1 921 953
|
1 029 273
|
2 269 217
|
2 113 770
|
1 855 429
|
1 766 359
|
1 942 929
|
1 590 591
|
1 444 447
|
1 222 623
|
1 311 746
|
1 377 421
|
1 247 583
|
| Venituri totale |
3 716 398
|
3 501 552
|
3 411 360
|
3 245 707
|
2 469 809
|
1 253 668
|
2 541 868
|
2 130 437
|
1 870 913
|
1 783 158
|
2 039 919
|
1 645 565
|
1 463 506
|
1 230 514
|
1 312 543
|
1 378 773
|
1 249 641
|
| Cheltuieli totale |
2 741 038
|
2 683 927
|
3 445 213
|
2 178 068
|
1 388 679
|
1 131 799
|
1 708 281
|
1 791 263
|
1 715 853
|
1 843 416
|
1 812 181
|
1 811 533
|
1 476 255
|
1 483 440
|
1 637 594
|
1 282 536
|
1 242 516
|
| Rezultat brut |
+975 360
|
+817 625
|
−33 853
|
+1 067 639
|
+1 081 130
|
+121 869
|
+833 587
|
+339 174
|
+155 060
|
−60 258
|
+227 738
|
−165 968
|
−12 749
|
−252 926
|
−325 051
|
+96 237
|
+7 125
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+800 489
|
+686 805
|
−61 317
|
+1 038 878
|
+1 062 812
|
+113 292
|
+810 895
|
+318 036
|
+136 714
|
−60 258
|
+227 738
|
−165 968
|
−12 749
|
−252 926
|
−325 051
|
+89 787
|
+1 392
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
15
|
14
|
16
|
14
|
8
|
20
|
18
|
17
|
17
|
15
|
20
|
12
|
18
|
20
|
21
|
21
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către BOWLING SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BOWLING SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.