CUI 13318716
POOL CONTROL S.R.L.
POOL CONTROL S.R.L. este o firmă din Mun. Oradea, județul BIHOR, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic. Firma este plătitoare de TVA din 2000, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.1 mil. lei (−18.0% față de 2024), un profit net de 24.1 mii lei și 11 angajați.
CUI
13318716
Nr. înregistrare
J05/672/2000
EUID
ROONRC.J05/672/2000
Formă juridică
SRL
Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
STR. SPORTULUI, NR.22
Cod CAEN principal
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic
Data înregistrării
31-08-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.08.2000
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-09-2000
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
MESZAROS MARIA-MARTA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
227 709
|
199 032
|
146 838
|
366 195
|
330 852
|
257 255
|
279 712
|
216 121
|
226 446
|
246 431
|
269 534
|
292 706
|
317 233
|
269 917
|
295 899
|
261 398
|
300 912
|
| Active circulante |
1 434 707
|
1 214 014
|
2 082 653
|
1 268 525
|
1 310 134
|
938 574
|
892 784
|
718 959
|
885 844
|
746 722
|
820 285
|
732 084
|
773 325
|
631 736
|
606 810
|
411 092
|
365 663
|
| Stocuri |
716 398
|
427 848
|
722 518
|
893 190
|
909 560
|
508 317
|
488 644
|
370 394
|
329 029
|
361 081
|
424 829
|
352 439
|
385 311
|
565 039
|
483 477
|
361 334
|
242 845
|
| Creanțe |
417 182
|
229 845
|
1 264 558
|
350 173
|
333 554
|
375 922
|
372 678
|
348 335
|
349 677
|
385 604
|
390 025
|
377 487
|
385 260
|
65 648
|
116 637
|
49 597
|
122 270
|
| Casa și conturi la bănci |
301 127
|
556 321
|
95 577
|
25 162
|
67 020
|
54 335
|
31 462
|
230
|
207 138
|
37
|
5 431
|
2 158
|
2 754
|
1 049
|
6 696
|
161
|
548
|
| Cheltuieli în avans |
11 191
|
2 492
|
4 958
|
3 908
|
—
|
—
|
1 371
|
1 209
|
1 598
|
3 660
|
2 375
|
182
|
277
|
—
|
—
|
—
|
675
|
| Datorii |
1 262 326
|
813 606
|
1 389 909
|
1 157 845
|
1 170 340
|
757 941
|
791 421
|
591 635
|
729 841
|
714 184
|
820 437
|
771 175
|
846 015
|
734 008
|
739 491
|
512 347
|
513 228
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
330
|
330
|
73 383
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
5 452
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
411 281
|
596 480
|
844 540
|
480 783
|
470 646
|
437 888
|
382 116
|
344 324
|
310 664
|
282 629
|
271 757
|
253 797
|
244 820
|
167 645
|
163 218
|
160 143
|
154 022
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 132 738
|
2 599 969
|
2 515 720
|
2 200 708
|
1 453 025
|
1 827 725
|
1 046 476
|
1 073 890
|
1 049 197
|
838 227
|
603 579
|
844 944
|
813 805
|
934 614
|
783 841
|
753 634
|
1 020 391
|
| Venituri totale |
2 428 532
|
2 609 801
|
3 343 567
|
2 160 947
|
1 657 895
|
1 734 025
|
1 138 114
|
1 118 463
|
1 043 835
|
858 398
|
786 370
|
871 919
|
712 478
|
867 224
|
852 455
|
715 975
|
1 204 572
|
| Cheltuieli totale |
2 397 281
|
2 585 459
|
2 560 692
|
2 131 392
|
1 612 525
|
1 663 727
|
1 090 203
|
1 074 061
|
1 005 257
|
834 546
|
765 916
|
860 955
|
705 505
|
860 735
|
846 485
|
704 648
|
1 148 986
|
| Rezultat brut |
+31 251
|
+24 342
|
+782 875
|
+29 555
|
+45 370
|
+70 298
|
+47 911
|
+44 402
|
+38 578
|
+23 852
|
+20 454
|
+10 964
|
+6 973
|
+6 489
|
+5 970
|
+11 327
|
+55 586
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+24 098
|
+20 557
|
+750 515
|
+10 136
|
+32 759
|
+55 771
|
+37 792
|
+33 660
|
+28 035
|
+19 911
|
+18 388
|
+8 978
|
+5 714
|
+4 427
|
+3 075
|
+6 121
|
+45 660
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
9
|
8
|
11
|
11
|
—
|
10
|
10
|
9
|
7
|
5
|
5
|
8
|
10
|
13
|
12
|
12
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către POOL CONTROL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește POOL CONTROL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.