CUI 13587420
CREATIVE BLASTER SRL
CREATIVE BLASTER SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2000. Activitatea principală: CAEN 5222 - Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă. Firma este plătitoare de TVA din 2012 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 865.8 mii lei (+18.9% față de 2024), un profit net de 25.4 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
13587420
Nr. înregistrare
J2000002024138
EUID
ROONRC.J2000002024138
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
STR. PESCARILOR, NR.101, FALEZA NORD. ZONA BLOC PA6A. LOT 1/1. CAMERA 4
Data înregistrării
12-12-2000
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.12.2000
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2012
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5222 - Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
3011 - Construcția de nave civile și structuri plutitoare
-
3311 - Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
-
3315 - Repararea și întreținerea navelor și bărcilor civile
-
3317 - Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
-
3319 - Repararea și întreținerea altor echipamente
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
-
5010 - Transporturi maritime şi costiere de pasageri
-
5210 - Depozitări
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5224 - Manipulări
-
5225 - Activități de servicii logistice pentru transporturi
-
5226 - Alte activităţi anexe transporturilor
-
5231 - Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
-
8123 - Alte activități de curățenie
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
865 824
Rezultat net
+25 352
Capitaluri proprii
157 978
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4643 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4931 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
901 719
|
861 157
|
561 015
|
579 511
|
598 008
|
585 133
|
250 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 124
|
2 124
|
32 412
|
60 015
|
| Active circulante |
451 341
|
466 473
|
866 093
|
127 613
|
44 407
|
190 771
|
1 968
|
5 070
|
21 927
|
107 921
|
1 004 429
|
114 008
|
173 257
|
99 246
|
349 857
|
2 887
|
| Stocuri |
0
|
86 707
|
30 948
|
42 907
|
—
|
—
|
—
|
—
|
104
|
104
|
45
|
67
|
47 081
|
10 821
|
—
|
—
|
| Creanțe |
311 874
|
82 809
|
304 585
|
5 641
|
5 020
|
184 373
|
77
|
126
|
7 157
|
26 963
|
279 203
|
72 183
|
61 232
|
71 098
|
—
|
150
|
| Casa și conturi la bănci |
139 467
|
296 957
|
530 560
|
79 065
|
39 387
|
6 398
|
1 891
|
4 944
|
14 666
|
80 854
|
725 181
|
41 758
|
64 944
|
17 327
|
349 857
|
2 737
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
127
|
—
|
—
|
—
|
67
|
—
|
—
|
—
|
4 712
|
| Datorii |
1 195 082
|
861 672
|
995 640
|
683 271
|
658 454
|
759 918
|
251 286
|
2 650
|
26 563
|
93 730
|
960 403
|
86 835
|
138 564
|
93 090
|
373 115
|
91 092
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
840
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
157 978
|
465 958
|
431 468
|
23 013
|
−16 039
|
15 986
|
682
|
2 547
|
−4 636
|
14 191
|
44 026
|
27 240
|
36 817
|
8 280
|
9 154
|
−23 478
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
550
|
550
|
550
|
550
|
550
|
440
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
865 824
|
727 958
|
1 029 458
|
208 772
|
56 930
|
172 075
|
2 585
|
—
|
90 476
|
777 167
|
1 783 427
|
1 227 894
|
1 226 504
|
546 538
|
399 421
|
51 271
|
| Venituri totale |
1 133 699
|
736 253
|
1 029 497
|
215 645
|
57 981
|
424 576
|
2 586
|
8 286
|
90 508
|
783 636
|
1 783 441
|
1 227 910
|
1 226 511
|
580 460
|
419 592
|
51 293
|
| Cheltuieli totale |
1 100 393
|
660 662
|
608 605
|
170 330
|
88 267
|
396 648
|
2 408
|
6 219
|
93 146
|
767 022
|
1 732 545
|
1 196 400
|
1 183 534
|
570 589
|
385 501
|
55 816
|
| Rezultat brut |
+33 306
|
+75 591
|
+420 892
|
+45 315
|
−30 286
|
+27 928
|
+178
|
+2 067
|
−2 638
|
+16 614
|
+50 896
|
+31 510
|
+42 977
|
+9 871
|
+34 091
|
−4 523
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+25 352
|
+63 654
|
+408 455
|
+39 052
|
−32 025
|
+15 194
|
+162
|
+2 067
|
−5 116
|
+13 711
|
+43 546
|
+26 760
|
+36 337
|
+7 840
|
+32 431
|
−7 748
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
—
|
1
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CREATIVE BLASTER SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 865 824 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 25 352 lei.
-
Este CREATIVE BLASTER SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CREATIVE BLASTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2012.
-
Ce cod CAEN principal are CREATIVE BLASTER SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5222 - Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă.
-
Când a fost înființată CREATIVE BLASTER SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 decembrie 2000.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CREATIVE BLASTER SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CREATIVE BLASTER SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.