CUI 13667686
EVALIA SRL
EVALIA SRL este o firmă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2001. Activitatea principală: CAEN 4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.4 mii lei (0.0% față de 2024), un profit net de 15.6 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
13667686
Nr. înregistrare
J2001000032204
EUID
ROONRC.J20/32/2001
Formă juridică
SRL
Județ
Hunedoara
Localitate
Deva
Adresă
BLD. MIHAIL KOGĂLNICEANU, BL.14, ET.PARTER
Data înregistrării
29-01-2001
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2001
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
32 400
Rezultat net
+15 627
Capitaluri proprii
55 401
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6920 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
2 854
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
3 855
|
4
|
4
|
4
|
19
|
6 683
|
98
|
108
|
108
|
| Active circulante |
53 962
|
55 402
|
41 438
|
26 724
|
19 116
|
28 723
|
39 891
|
34 790
|
26 612
|
26 184
|
29 940
|
26 736
|
26 983
|
16 810
|
26 184
|
40 223
|
31 254
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
963
|
963
|
10 737
|
7 661
|
5 706
|
8 184
|
—
|
473
|
53
|
| Creanțe |
8 500
|
8 000
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
45 462
|
47 402
|
41 438
|
26 724
|
19 116
|
28 723
|
39 891
|
34 790
|
25 649
|
25 221
|
19 203
|
19 075
|
21 277
|
8 626
|
26 184
|
39 750
|
31 201
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 415
|
632
|
537
|
136
|
183
|
134
|
270
|
60
|
180
|
180
|
160
|
159
|
160
|
136
|
454
|
119
|
1 149
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
55 401
|
54 774
|
40 905
|
26 592
|
18 937
|
28 593
|
39 625
|
34 734
|
30 287
|
26 008
|
29 784
|
26 581
|
26 842
|
23 357
|
25 828
|
40 212
|
30 213
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
32 400
|
32 400
|
32 400
|
29 400
|
22 700
|
20 525
|
17 000
|
19 500
|
16 000
|
22 124
|
21 306
|
21 305
|
21 190
|
21 294
|
20 334
|
25 208
|
49 148
|
| Venituri totale |
32 400
|
32 400
|
32 400
|
29 400
|
22 700
|
20 525
|
17 000
|
19 500
|
16 000
|
22 124
|
21 306
|
21 305
|
45 984
|
26 294
|
20 334
|
25 209
|
49 149
|
| Cheltuieli totale |
13 971
|
16 348
|
15 836
|
13 769
|
11 689
|
12 769
|
11 599
|
14 468
|
11 241
|
25 237
|
12 464
|
13 467
|
26 470
|
19 562
|
14 301
|
12 828
|
14 846
|
| Rezultat brut |
+18 429
|
+16 052
|
+16 564
|
+15 631
|
+11 011
|
+7 756
|
+5 401
|
+5 032
|
+4 759
|
−3 113
|
+8 842
|
+7 838
|
+19 514
|
+6 732
|
+6 033
|
+12 381
|
+34 303
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+15 627
|
+13 869
|
+14 312
|
+14 855
|
+10 344
|
+7 189
|
+4 891
|
+4 447
|
+4 279
|
−3 776
|
+8 203
|
+7 198
|
+17 985
|
+5 654
|
+5 031
|
+9 999
|
+28 815
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EVALIA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 32 400 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 15 627 lei.
-
Este EVALIA SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, EVALIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are EVALIA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie.
-
Când a fost înființată EVALIA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2001.
Sursa: ANAF · actualizat 12-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EVALIA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EVALIA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.