CUI 137130
TIMCOM SRL
TIMCOM SRL este o firmă din Piteşti, județul Argeș, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11.5 mii lei (+263.9% față de 2024) și un profit net de 2.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
137130
Nr. înregistrare
J03/2247/1991
EUID
ROONRC.J03/2247/1991
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Piteşti
Adresă
STR. EFTIMIE MURGU, NR.4, BL.A4, SC.B, ET.4, AP.19
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
11 482
Rezultat net
+2 842
Capitaluri proprii
23 188
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
750
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
48 573
|
45 084
|
44 306
|
44 713
|
36 620
|
35 895
|
33 404
|
31 679
|
28 918
|
26 990
|
13 477
|
13 346
|
12 974
|
9 962
|
8 818
|
7 832
|
| Stocuri |
3 871
|
11 864
|
13 941
|
14 778
|
33 516
|
34 470
|
33 095
|
30 799
|
28 483
|
26 364
|
10 793
|
11 604
|
12 145
|
9 328
|
8 549
|
7 645
|
| Creanțe |
11 482
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
12
|
—
|
115
|
97
|
109
|
138
|
138
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
33 220
|
33 220
|
30 365
|
29 935
|
3 104
|
1 425
|
309
|
880
|
423
|
626
|
2 569
|
1 645
|
720
|
496
|
131
|
187
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
26 135
|
25 488
|
25 364
|
26 078
|
25 397
|
25 346
|
25 576
|
25 566
|
25 196
|
24 581
|
11 910
|
11 910
|
11 910
|
8 932
|
7 910
|
5 585
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
23 188
|
20 346
|
19 692
|
19 385
|
11 973
|
11 299
|
8 578
|
6 863
|
4 472
|
3 159
|
1 567
|
1 436
|
1 064
|
1 030
|
908
|
2 247
|
| Capital subscris vărsat |
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
11 482
|
3 155
|
1 202
|
26 918
|
1 679
|
6 764
|
3 837
|
5 971
|
3 400
|
5 316
|
1 054
|
925
|
710
|
342
|
918
|
480
|
| Venituri totale |
11 482
|
3 155
|
1 202
|
26 918
|
1 679
|
6 764
|
3 837
|
5 971
|
3 400
|
5 316
|
1 054
|
925
|
710
|
342
|
918
|
480
|
| Cheltuieli totale |
8 143
|
2 377
|
837
|
18 738
|
954
|
3 840
|
2 006
|
3 401
|
1 983
|
3 565
|
891
|
541
|
670
|
197
|
607
|
287
|
| Rezultat brut |
+3 339
|
+778
|
+365
|
+8 180
|
+725
|
+2 924
|
+1 831
|
+2 570
|
+1 417
|
+1 751
|
+163
|
+384
|
+40
|
+145
|
+311
|
+193
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 842
|
+654
|
+307
|
+7 412
|
+674
|
+2 721
|
+1 715
|
+2 391
|
+1 314
|
+1 592
|
+131
|
+372
|
+34
|
+122
|
−1 339
|
−1 284
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TIMCOM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 11 482 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 842 lei.
-
Este TIMCOM SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TIMCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TIMCOM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată TIMCOM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TIMCOM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TIMCOM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.