CUI 1385380

NEDELUS MUGUR

NEDELUS MUGUR este o firmă din Alexandria, județul Teleorman, înființată în 1992. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

1385380

Județ

Teleorman

Localitate

Alexandria

Adresă

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Data înregistrării

29-11-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 29.11.1992

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este NEDELUS MUGUR plătitoare de TVA?

Nu, NEDELUS MUGUR nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată NEDELUS MUGUR?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 29 noiembrie 1992.

Unde are sediul NEDELUS MUGUR?

Sediul firmei NEDELUS MUGUR (CUI 1385380) este în Alexandria, județul Teleorman.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către NEDELUS MUGUR în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește NEDELUS MUGUR?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit