CUI 138780
SELF-CONTROL SRL
SELF-CONTROL SRL este o firmă din Piteşti, județul Argeș, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.1 mil. lei (+16.5% față de 2024), un profit net de 2 mil. lei și 37 de angajați.
Date de identificare
CUI
138780
Nr. înregistrare
J1991001260036
EUID
ROONRC.J1991001260036
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Piteşti
Adresă
STR. NEGRU VODĂ, NR.3-5
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
-
8691 - Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
-
8692 - Transportul pacienților cu ambulanța
-
8693 - Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
-
8694 - Activități ale infirmierelor și moașelor
-
8695 - Activități de fizioterapie
-
8696 - Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
-
8699 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
7 066 618
Rezultat net
+2 038 688
Capitaluri proprii
2 339 055
Număr mediu de salariați
37
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 8621 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 388 545
|
1 248 818
|
1 427 286
|
1 545 886
|
1 500 658
|
1 269 081
|
1 183 195
|
1 326 824
|
1 492 739
|
1 292 859
|
1 356 486
|
534 893
|
279 157
|
310 030
|
335 330
|
363 361
|
381 271
|
| Active circulante |
2 539 458
|
935 724
|
1 029 615
|
1 458 653
|
2 242 031
|
853 100
|
1 289 140
|
3 669 284
|
2 813 245
|
1 529 354
|
1 154 484
|
2 043 828
|
1 704 135
|
1 331 627
|
1 118 720
|
958 793
|
851 342
|
| Stocuri |
76 011
|
—
|
1 199
|
11 237
|
—
|
—
|
—
|
1 584
|
1 582
|
—
|
740
|
10 875
|
—
|
481
|
—
|
—
|
204
|
| Creanțe |
2 304 051
|
735 112
|
796 792
|
1 012 476
|
1 148 180
|
158 124
|
749 569
|
997 358
|
963 957
|
410 146
|
366 301
|
295 400
|
252 730
|
185 915
|
393 046
|
410 145
|
356 961
|
| Casa și conturi la bănci |
99 396
|
179 112
|
231 624
|
434 940
|
1 093 851
|
694 976
|
539 571
|
2 670 342
|
1 847 706
|
1 119 208
|
787 443
|
1 737 553
|
1 451 405
|
1 145 231
|
725 674
|
548 648
|
494 177
|
| Cheltuieli în avans |
209 210
|
203 195
|
204 875
|
204 578
|
187 610
|
33 782
|
126 585
|
23 937
|
10 651
|
−2 467
|
11 962
|
584
|
984
|
984
|
600
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 793 453
|
1 897 739
|
1 769 731
|
1 627 303
|
1 681 675
|
1 630 080
|
1 716 406
|
3 038 160
|
3 112 032
|
1 576 294
|
1 689 662
|
1 695 636
|
1 173 206
|
804 546
|
665 957
|
531 096
|
440 973
|
| Venituri în avans |
4 705
|
4 705
|
4 660
|
4 660
|
4 660
|
4 660
|
30 725
|
30 724
|
26 064
|
26 064
|
26 064
|
26 064
|
—
|
27 229
|
28 227
|
29 392
|
29 974
|
| Capitaluri proprii |
2 339 055
|
485 293
|
887 385
|
1 577 154
|
2 243 964
|
521 223
|
851 789
|
1 951 161
|
1 178 539
|
1 217 388
|
807 206
|
857 605
|
811 070
|
810 866
|
760 466
|
761 666
|
761 666
|
| Capital subscris vărsat |
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
408
|
204
|
204
|
204
|
204
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
7 066 618
|
6 068 106
|
5 991 058
|
4 417 653
|
5 598 820
|
4 563 927
|
4 035 872
|
3 532 319
|
2 456 175
|
2 348 865
|
1 995 185
|
2 060 809
|
1 885 155
|
1 804 043
|
1 554 609
|
1 609 963
|
1 323 635
|
| Venituri totale |
7 066 948
|
6 073 572
|
6 043 189
|
4 422 274
|
5 602 357
|
4 678 742
|
4 037 288
|
3 536 284
|
2 456 483
|
2 349 431
|
1 995 709
|
2 061 503
|
1 888 550
|
1 805 142
|
1 556 350
|
1 611 032
|
1 326 009
|
| Cheltuieli totale |
4 683 028
|
4 095 678
|
4 064 333
|
3 464 499
|
3 254 461
|
2 963 989
|
2 452 612
|
2 356 965
|
1 997 457
|
1 837 090
|
1 639 617
|
1 599 373
|
1 370 809
|
1 502 544
|
1 419 014
|
1 402 256
|
1 189 362
|
| Rezultat brut |
+2 383 920
|
+1 977 894
|
+1 978 856
|
+957 775
|
+2 347 896
|
+1 714 753
|
+1 584 676
|
+1 179 319
|
+459 026
|
+512 341
|
+356 092
|
+462 130
|
+517 741
|
+302 598
|
+137 336
|
+208 776
|
+136 647
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 038 688
|
+1 668 185
|
+1 771 377
|
+819 222
|
+2 222 741
|
+1 669 433
|
+1 545 305
|
+1 143 956
|
+371 334
|
+410 183
|
+280 326
|
+380 094
|
+439 414
|
+252 739
|
+117 763
|
+174 780
|
+114 509
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
34
|
35
|
38
|
38
|
39
|
36
|
31
|
27
|
24
|
27
|
25
|
30
|
28
|
26
|
22
|
18
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SELF-CONTROL SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 7 066 618 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 038 688 lei.
-
Este SELF-CONTROL SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, SELF-CONTROL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SELF-CONTROL SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată SELF-CONTROL SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 august 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SELF-CONTROL SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SELF-CONTROL SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.