CUI 1396834
TATOMIR MARIN
TATOMIR MARIN este o firmă din Orş. Videle, județul Teleorman, înființată în 1992. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
1396834
Județ
Teleorman
Localitate
Orş. Videle
Adresă
Data înregistrării
29-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.1992
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TATOMIR MARIN plătitoare de TVA?
-
Nu, TATOMIR MARIN nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Când a fost înființată TATOMIR MARIN?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 29 noiembrie 1992.
-
Unde are sediul TATOMIR MARIN?
-
Sediul firmei TATOMIR MARIN (CUI 1396834) este în Orş. Videle, județul Teleorman.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Emite facturi către TATOMIR MARIN în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TATOMIR MARIN?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.