CUI 1440484
CEPROINV SA
CUI
1440484
Nr. înregistrare
J1991000620394
EUID
ROONRC.J1991000620394
Formă juridică
SA
Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
Str. Luceafărului, Nr. 16, C.P. 620043
Cod CAEN principal
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic
Data înregistrării
30-11-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
IACOB GEORGICĂ
Administrator
ŢOPANĂ CORNELIU
Administrator
CONSTANTIN JAN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2212 - Fabricarea altor produse din cauciuc
-
2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic
-
2226 - Fabricarea altor produse din material plastic
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
2553 - Operațiuni de mecanică generală
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
4686 - Comerţ cu ridicata al altor produse intermediare
-
4689 - Comerţ cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2221 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
2 521 929
|
2 900 133
|
2 976 614
|
2 836 356
|
2 793 596
|
2 682 025
|
3 013 652
|
3 127 345
|
3 196 211
|
3 592 773
|
3 659 044
|
3 317 561
|
3 366 628
|
2 295 804
|
2 540 366
|
1 357 170
|
752 517
|
| Active circulante |
6 235 112
|
6 811 323
|
7 054 689
|
6 756 831
|
5 902 533
|
4 792 604
|
4 687 839
|
4 136 571
|
3 886 537
|
3 519 737
|
3 258 757
|
3 247 891
|
3 260 348
|
2 073 904
|
1 832 077
|
1 638 125
|
937 093
|
| Stocuri |
5 483 724
|
5 586 543
|
5 611 732
|
5 529 884
|
4 461 292
|
3 903 649
|
3 564 106
|
3 216 092
|
2 696 957
|
2 320 917
|
2 209 544
|
2 036 053
|
1 613 917
|
1 418 641
|
1 317 866
|
825 169
|
502 746
|
| Creanțe |
719 412
|
740 603
|
837 794
|
850 312
|
966 964
|
698 254
|
1 015 881
|
887 312
|
980 475
|
1 141 133
|
770 519
|
1 127 221
|
1 515 010
|
456 850
|
461 582
|
704 192
|
360 212
|
| Casa și conturi la bănci |
28 023
|
484 176
|
605 162
|
376 634
|
474 276
|
190 700
|
107 852
|
33 167
|
209 105
|
57 687
|
278 694
|
84 617
|
131 421
|
198 413
|
52 629
|
108 764
|
74 135
|
| Cheltuieli în avans |
47 001
|
42 284
|
25 723
|
23 714
|
17 454
|
15 765
|
27 769
|
20 376
|
21 513
|
26 909
|
28 007
|
25 074
|
21 084
|
22 655
|
22 244
|
18 755
|
17 626
|
| Datorii |
897 731
|
1 672 572
|
1 505 050
|
1 042 544
|
1 147 370
|
888 623
|
802 814
|
1 218 586
|
1 412 732
|
1 606 497
|
1 827 978
|
2 460 579
|
2 716 826
|
1 561 662
|
1 561 246
|
1 235 228
|
689 779
|
| Venituri în avans |
165 714
|
178 651
|
194 498
|
204 587
|
245 838
|
326 721
|
437 750
|
554 738
|
710 160
|
906 153
|
1 127 878
|
1 352 775
|
1 675 824
|
1 041 504
|
1 174 463
|
605 995
|
34 868
|
| Capitaluri proprii |
7 740 597
|
7 902 517
|
8 357 478
|
8 369 770
|
7 320 375
|
6 275 050
|
6 488 696
|
5 510 968
|
4 981 369
|
4 626 769
|
3 989 952
|
2 777 172
|
2 255 410
|
1 789 197
|
1 658 978
|
1 172 827
|
982 589
|
| Capital subscris vărsat |
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
90 510
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
10 572 613
|
10 115 984
|
10 822 167
|
11 657 359
|
10 184 439
|
7 904 735
|
9 744 858
|
9 033 047
|
7 853 710
|
7 981 796
|
8 268 320
|
7 073 686
|
6 297 996
|
6 027 532
|
5 115 545
|
3 735 666
|
2 942 553
|
| Venituri totale |
10 730 296
|
10 283 474
|
11 039 823
|
12 065 123
|
10 528 186
|
8 188 638
|
9 956 197
|
9 510 430
|
8 173 744
|
8 359 253
|
8 628 586
|
7 452 382
|
6 504 770
|
6 207 965
|
5 317 430
|
3 824 888
|
2 973 821
|
| Cheltuieli totale |
9 164 476
|
8 870 244
|
8 922 110
|
9 016 035
|
7 674 212
|
7 047 292
|
7 589 489
|
7 418 126
|
6 602 294
|
6 423 761
|
6 356 707
|
5 735 568
|
5 041 211
|
4 856 001
|
4 137 028
|
3 036 355
|
2 431 709
|
| Rezultat brut |
+1 565 820
|
+1 413 230
|
+2 117 713
|
+3 049 088
|
+2 853 974
|
+1 141 346
|
+2 366 708
|
+2 092 304
|
+1 571 450
|
+1 935 492
|
+2 271 879
|
+1 716 814
|
+1 463 559
|
+1 351 964
|
+1 180 402
|
+788 533
|
+542 112
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 337 209
|
+1 224 000
|
+1 838 067
|
+2 630 260
|
+2 432 462
|
+978 961
|
+1 981 938
|
+1 770 339
|
+1 326 085
|
+1 636 817
|
+1 921 485
|
+1 442 308
|
+1 228 952
|
+1 129 216
|
+982 520
|
+661 110
|
+458 073
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
41
|
42
|
46
|
45
|
45
|
46
|
47
|
43
|
41
|
41
|
37
|
32
|
34
|
26
|
23
|
22
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 11-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către CEPROINV SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CEPROINV SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.