CUI 14446802

ROMLIN SRL

ROMLIN SRL este o firmă din Gherla, județul Cluj, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.4 mii lei (+4.2% față de 2024) și o pierdere netă de 7.7 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

14446802

Nr. înregistrare

J12/255/2002

EUID

ROONRC.J12/255/2002

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Gherla

Adresă

STR. APEI, NR.8

Data înregistrării

14-02-2002

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 06.02.2020

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 03-07-2020

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5610 - Restaurante

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+4.2%

8 442

Rezultat net

+11.8%

−7 717

Capitaluri proprii

−4.3%

−188 782

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ROMLIN SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 8 442 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 7 717 lei.

Este ROMLIN SRL plătitoare de TVA?

Da, ROMLIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iulie 2020.

Ce cod CAEN principal are ROMLIN SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.

Când a fost înființată ROMLIN SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 februarie 2002.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ROMLIN SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ROMLIN SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit