CUI 14535586
M&V AUTO SRL
M&V AUTO SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice. Firma este plătitoare de TVA din 2003 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (+11.8% față de 2024), un profit net de 281.9 mii lei și 7 angajați.
Date de identificare
CUI
14535586
Nr. înregistrare
J2002000545125
EUID
ROONRC.J2002000545125
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. OAŞULUI, NR.293
Data înregistrării
25-03-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.03.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 10-11-2003
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7120 - Activităţi de testări şi analize tehniceCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
-
9540 - Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 102 140
Rezultat net
+281 868
Capitaluri proprii
282 240
Număr mediu de salariați
7
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
446 567
|
454 431
|
449 758
|
460 232
|
477 329
|
502 355
|
683 365
|
726 944
|
757 642
|
796 013
|
816 021
|
854 503
|
895 613
|
909 643
|
925 789
|
980 992
|
705 367
|
| Active circulante |
257 008
|
38 370
|
64 903
|
46 989
|
55 455
|
35 783
|
55 290
|
74 274
|
91 257
|
108 816
|
94 042
|
56 651
|
59 809
|
60 153
|
47 744
|
42 810
|
87 766
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
11 241
|
29 368
|
33 960
|
25 853
|
29 742
|
20 250
|
20 260
|
15 498
|
3 189
|
—
|
—
|
| Creanțe |
225 989
|
17 174
|
26 988
|
26 799
|
31 617
|
27 810
|
21 474
|
28 778
|
24 458
|
48 811
|
35 729
|
17 343
|
12 441
|
19 971
|
18 274
|
25 558
|
26 334
|
| Casa și conturi la bănci |
31 019
|
21 196
|
37 915
|
20 190
|
23 838
|
7 973
|
22 575
|
16 128
|
32 839
|
34 152
|
28 571
|
19 058
|
27 108
|
24 684
|
26 281
|
17 252
|
61 432
|
| Datorii |
421 335
|
354 869
|
38 343
|
34 648
|
49 938
|
37 162
|
33 724
|
47 355
|
71 257
|
83 785
|
115 690
|
130 593
|
246 479
|
336 745
|
389 165
|
432 569
|
353 262
|
| Capitaluri proprii |
282 240
|
137 932
|
476 318
|
472 573
|
482 846
|
500 976
|
704 931
|
753 863
|
777 642
|
821 044
|
794 373
|
780 561
|
708 943
|
633 051
|
584 368
|
591 233
|
439 871
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 102 140
|
985 490
|
552 927
|
558 240
|
504 092
|
423 338
|
606 706
|
904 889
|
922 155
|
1 106 096
|
1 058 270
|
805 522
|
760 821
|
737 210
|
585 828
|
562 796
|
545 500
|
| Venituri totale |
1 102 141
|
2 993 425
|
552 929
|
559 042
|
504 093
|
912 878
|
607 547
|
923 860
|
922 457
|
1 106 097
|
1 058 272
|
805 572
|
761 163
|
737 219
|
585 850
|
562 897
|
545 706
|
| Cheltuieli totale |
765 280
|
3 041 084
|
512 199
|
458 166
|
485 362
|
609 027
|
630 567
|
893 348
|
877 491
|
957 957
|
937 799
|
722 266
|
670 815
|
683 067
|
589 599
|
379 651
|
516 477
|
| Rezultat brut |
+336 861
|
−47 659
|
+40 730
|
+100 876
|
+18 731
|
+303 851
|
−23 020
|
+30 512
|
+44 966
|
+148 140
|
+120 473
|
+83 306
|
+90 348
|
+54 152
|
−3 749
|
+183 246
|
+29 229
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+281 868
|
−105 775
|
+36 354
|
+97 094
|
+15 132
|
+295 792
|
−27 881
|
+21 695
|
+36 390
|
+127 513
|
+100 954
|
+71 618
|
+75 892
|
+43 501
|
−6 865
|
+151 362
|
+23 410
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
7
|
7
|
6
|
7
|
6
|
7
|
7
|
9
|
10
|
10
|
10
|
10
|
10
|
8
|
6
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut M&V AUTO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 102 140 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 281 868 lei.
-
Este M&V AUTO SRL plătitoare de TVA?
-
Da, M&V AUTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 noiembrie 2003.
-
Ce cod CAEN principal are M&V AUTO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice.
-
Când a fost înființată M&V AUTO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către M&V AUTO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește M&V AUTO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.