CUI 14562475
INTERAD SRL
INTERAD SRL este o firmă din Mogoşoaia, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală: CAEN 7911 - Activități ale agențiilor turistice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 120.9 mii lei (−10.1% față de 2024), un profit net de 67.1 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
14562475
Nr. înregistrare
J2011000799238
EUID
ROONRC.J23/799/2011
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Mogoşoaia
Adresă
STR. VIILOR, NR.52, CAMERA 1
Data înregistrării
05-04-2002
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7911 - Activități ale agențiilor turisticeCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5222 - Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă
-
5223 - Activităţi de servicii anexe transporturilor aeriene
-
5229 - Alte activităţi anexe transporturilor
-
6629 - Alte activităţi auxiliare de asigurări şi fonduri de pensii
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7912 - Activităţi ale tur-operatorilor
-
7990 - Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
120 881
Rezultat net
+67 099
Capitaluri proprii
−17 210
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7911 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7912 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
406
|
11 616
|
27 332
|
11 107
|
14 806
|
10 119
|
1 498
|
6 121
|
2 967
|
—
|
0
|
—
|
0
|
29 605
|
164 475
|
343 446
|
| Active circulante |
86 656
|
150 336
|
94 892
|
122 028
|
141 623
|
189 802
|
188 787
|
198 488
|
138 752
|
129 412
|
123 013
|
135 714
|
113 219
|
115 659
|
131 533
|
127 782
|
133 129
|
| Stocuri |
28 444
|
28 445
|
28 610
|
33 598
|
36 355
|
33 730
|
7 368
|
7 707
|
9 482
|
5 044
|
2 261
|
2 376
|
3 631
|
962
|
2 490
|
1 253
|
1 147
|
| Creanțe |
50 116
|
82 191
|
57 067
|
63 340
|
64 385
|
59 793
|
66 046
|
184 731
|
67 614
|
63 581
|
78 687
|
63 062
|
35 738
|
47 167
|
64 455
|
107 129
|
91 718
|
| Casa și conturi la bănci |
8 096
|
39 700
|
9 215
|
25 090
|
40 883
|
96 279
|
115 373
|
6 050
|
61 656
|
60 787
|
42 065
|
70 276
|
73 850
|
67 530
|
64 588
|
19 400
|
40 264
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 202
|
—
|
—
|
| Datorii |
103 866
|
235 050
|
190 623
|
133 559
|
99 969
|
88 002
|
104 466
|
146 677
|
100 240
|
96 309
|
89 472
|
122 107
|
150 973
|
160 643
|
152 507
|
282 928
|
479 349
|
| Capitaluri proprii |
−17 210
|
−84 308
|
−84 115
|
15 801
|
52 761
|
116 606
|
94 440
|
53 309
|
44 633
|
36 070
|
33 541
|
13 607
|
−37 754
|
−44 984
|
10 833
|
9 329
|
−2 774
|
| Capital subscris vărsat |
25 000
|
25 000
|
25 000
|
25 000
|
25 000
|
25 000
|
25 000
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
120 881
|
134 531
|
111 811
|
185 083
|
94 719
|
235 089
|
514 518
|
329 815
|
320 958
|
301 391
|
331 922
|
416 784
|
420 495
|
437 937
|
600 243
|
694 299
|
661 566
|
| Venituri totale |
202 601
|
134 531
|
111 811
|
193 318
|
98 837
|
246 854
|
514 591
|
330 057
|
320 958
|
301 406
|
331 942
|
417 110
|
427 948
|
440 933
|
601 302
|
701 199
|
662 857
|
| Cheltuieli totale |
133 476
|
133 379
|
210 609
|
228 345
|
161 694
|
222 415
|
468 314
|
318 080
|
309 185
|
295 862
|
307 085
|
354 664
|
414 008
|
494 555
|
588 875
|
676 472
|
881 569
|
| Rezultat brut |
+69 125
|
+1 152
|
−98 798
|
−35 027
|
−62 857
|
+24 439
|
+46 277
|
+11 977
|
+11 773
|
+5 544
|
+24 857
|
+62 446
|
+13 940
|
−53 622
|
+12 427
|
+24 727
|
−218 712
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+67 099
|
−193
|
−99 916
|
−36 960
|
−63 845
|
+22 165
|
+41 131
|
+8 676
|
+8 563
|
+2 530
|
+19 933
|
+51 361
|
+7 230
|
−55 816
|
+1 527
|
+12 103
|
−224 445
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
1
|
2
|
2
|
4
|
4
|
5
|
3
|
—
|
4
|
6
|
6
|
6
|
6
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERAD SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 120 881 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 67 099 lei.
-
Este INTERAD SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, INTERAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are INTERAD SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7911 - Activități ale agențiilor turistice.
-
Când a fost înființată INTERAD SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 martie 2011.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERAD SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERAD SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.