CUI 14565722
DO & MA SRL
DO & MA SRL este o firmă din Fântâna Mare, județul Suceava, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma este plătitoare de TVA din 2006. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (−6.1% față de 2024), un profit net de 17 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
14565722
Nr. înregistrare
J33/195/2002
EUID
ROONRC.J33/195/2002
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Fântâna Mare
Adresă
STR. MATEI GR. CANTACUZINO, NR.65
Data înregistrării
08-04-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.04.2002
Stare la Registrul Comerțului
Website
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2006
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelorSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 137 001
Rezultat net
+16 979
Capitaluri proprii
1 228 507
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 192 461
|
1 234 229
|
1 204 371
|
1 203 693
|
1 180 556
|
1 170 907
|
1 143 064
|
1 049 568
|
997 211
|
622 973
|
470 736
|
231 958
|
209 331
|
201 393
|
176 450
|
161 277
|
| Active circulante |
208 133
|
242 143
|
262 509
|
286 133
|
245 964
|
234 070
|
257 829
|
284 168
|
290 649
|
638 555
|
605 115
|
429 876
|
285 727
|
263 510
|
171 898
|
154 236
|
| Stocuri |
165 869
|
177 836
|
201 120
|
193 415
|
180 282
|
182 740
|
217 609
|
216 481
|
216 588
|
241 393
|
224 655
|
254 974
|
176 187
|
200 419
|
155 189
|
135 813
|
| Creanțe |
34 403
|
32 170
|
21 738
|
55 889
|
49 672
|
40 106
|
31 535
|
60 063
|
62 993
|
319 320
|
360 945
|
81 587
|
47 931
|
24 360
|
11 796
|
11 351
|
| Casa și conturi la bănci |
7 861
|
32 137
|
39 651
|
36 829
|
16 010
|
11 224
|
8 685
|
7 624
|
11 068
|
77 842
|
19 515
|
93 315
|
61 609
|
38 731
|
4 913
|
7 072
|
| Cheltuieli în avans |
3 538
|
17 964
|
21 540
|
21 540
|
21 540
|
16 740
|
16 740
|
13 164
|
10 844
|
13 598
|
11 813
|
7 724
|
9 265
|
7 718
|
4 746
|
2 688
|
| Datorii |
175 625
|
230 882
|
253 581
|
302 406
|
272 243
|
275 558
|
345 072
|
429 729
|
638 970
|
699 331
|
591 967
|
245 861
|
172 256
|
237 975
|
199 004
|
196 537
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
1 228 507
|
1 263 454
|
1 234 839
|
1 208 960
|
1 175 817
|
1 146 159
|
1 072 561
|
917 171
|
659 734
|
575 795
|
495 697
|
423 697
|
332 067
|
234 646
|
154 090
|
121 664
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 137 001
|
1 210 633
|
1 281 391
|
1 456 367
|
1 198 075
|
1 323 703
|
1 582 987
|
1 867 178
|
1 688 009
|
1 520 476
|
1 230 334
|
1 140 726
|
1 086 239
|
1 058 839
|
812 709
|
758 482
|
| Venituri totale |
1 137 700
|
1 214 163
|
1 281 393
|
1 457 162
|
1 218 691
|
1 337 533
|
1 642 597
|
1 890 647
|
1 723 489
|
1 608 182
|
1 408 651
|
1 142 163
|
1 086 534
|
1 082 045
|
830 951
|
789 274
|
| Cheltuieli totale |
1 117 468
|
1 176 321
|
1 243 601
|
1 361 001
|
1 177 733
|
1 250 597
|
1 471 258
|
1 611 446
|
1 547 570
|
1 512 827
|
1 331 183
|
1 032 957
|
971 395
|
996 126
|
785 658
|
742 802
|
| Rezultat brut |
+20 232
|
+37 842
|
+37 792
|
+96 161
|
+40 958
|
+86 936
|
+171 339
|
+279 201
|
+175 919
|
+95 355
|
+77 468
|
+109 206
|
+115 139
|
+85 919
|
+45 293
|
+46 472
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+16 979
|
+31 787
|
+25 879
|
+81 786
|
+29 658
|
+73 599
|
+155 390
|
+257 437
|
+146 743
|
+80 098
|
+64 781
|
+91 630
|
+97 421
|
+72 012
|
+32 426
|
+38 823
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
6
|
7
|
8
|
7
|
8
|
8
|
10
|
10
|
8
|
7
|
7
|
8
|
7
|
8
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DO & MA SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 137 001 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 16 979 lei.
-
Este DO & MA SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DO & MA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2006.
-
Ce cod CAEN principal are DO & MA SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată DO & MA SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DO & MA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DO & MA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.