CUI 14659134
PHARMASER SA
PHARMASER SA este o firmă din Călineşti, județul Argeș, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 2441 - Producţia metalelor preţioase. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2017 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
14659134
Nr. înregistrare
J03/378/2002
EUID
ROONRC.J03/378/2002
Formă juridică
SA
Județ
Argeș
Localitate
Călineşti
Adresă
SOS. BUCURESTI PITESTI, NR.KM104-105
Data înregistrării
28-05-2002
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 20.02.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 02-03-2016
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2441 - Producţia metalelor preţioaseSursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2017
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
333 436
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Nu există date pentru perioada selectată
Alege alt interval sau adaugă înregistrări.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2441 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2110 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
298 739
|
298 739
|
3 579 029
|
3 579 029
|
3 579 029
|
3 579 029
|
3 579 029
|
3 579 029
|
3 579 029
|
| Active circulante |
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
56 207
|
| Stocuri |
323
|
323
|
323
|
323
|
323
|
323
|
323
|
323
|
323
|
| Creanțe |
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
17 689
|
| Casa și conturi la bănci |
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
38 195
|
| Datorii |
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
21 510
|
| Capitaluri proprii |
333 436
|
333 436
|
3 613 726
|
3 613 726
|
3 613 726
|
3 613 726
|
3 613 726
|
3 613 726
|
3 613 726
|
| Capital subscris vărsat |
300 000
|
300 000
|
3 580 290
|
3 580 290
|
3 580 290
|
3 580 290
|
3 580 290
|
3 580 290
|
3 580 290
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Alte date | |||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este PHARMASER SA plătitoare de TVA?
-
Nu, PHARMASER SA nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PHARMASER SA?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2441 - Producţia metalelor preţioase.
-
Când a fost înființată PHARMASER SA?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 mai 2002.
-
Unde are sediul PHARMASER SA?
-
Sediul firmei PHARMASER SA (CUI 14659134) este în SOS. BUCURESTI PITESTI, NR.KM104-105, Călineşti, județul Argeș.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PHARMASER SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PHARMASER SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.