CUI 14668116

PERIS IMMO SRL

PERIS IMMO SRL este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 1039 - Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o pierdere netă de 7 mii lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

14668116

Nr. înregistrare

J40/4558/2002

EUID

ROONRC.J40/4558/2002

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 4

Adresă

Bld. Dimitrie Cantemir, Nr. 2A, C.P.

Data înregistrării

31-05-2002

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 19.03.2012

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 20-06-2022

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

−6.7%

−7 037

Capitaluri proprii

−0.8%

895 206

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este PERIS IMMO SRL plătitoare de TVA?

Nu, PERIS IMMO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PERIS IMMO SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1039 - Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a..

Când a fost înființată PERIS IMMO SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2002.

Unde are sediul PERIS IMMO SRL?

Sediul firmei PERIS IMMO SRL (CUI 14668116) este în Bld. Dimitrie Cantemir, Nr. 2A, C.P., Sector 4, București.

Sursa: ANAF · actualizat 20-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PERIS IMMO SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PERIS IMMO SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit