CUI 14670434
ACTIVITY SRL
ACTIVITY SRL este o firmă din Carei, județul Satu Mare, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 8210 - Activități de secretariat și servicii-suport. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30.3 mii lei (+0.1% față de 2024), o pierdere netă de 1.2 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
14670434
Nr. înregistrare
J2002000274304
EUID
ROONRC.J2002000274304
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Carei
Adresă
STR. KAFFKA MARGIT, NR.1
Data înregistrării
03-06-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.05.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8210 - Activități de secretariat și servicii-suportCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
30 331
Rezultat net
−1 158
Capitaluri proprii
10 228
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8219 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
701
|
3 502
|
6 303
|
9 241
|
12 369
|
15 498
|
18 626
|
33 347
|
42 918
|
50 052
|
48 552
|
3 019
|
9 056
|
15 161
|
24 283
|
34 744
|
| Active circulante |
28 953
|
29 904
|
31 813
|
31 705
|
23 918
|
20 574
|
20 974
|
59 596
|
127 026
|
115 915
|
127 775
|
139 343
|
148 362
|
18 391
|
21 487
|
21 921
|
67 923
|
| Stocuri |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
17 518
|
17 356
|
17 268
|
17 268
|
17 268
|
17 268
|
17 268
|
17 422
|
17 256
|
17 487
|
17 986
|
53 393
|
129 511
|
16 903
|
17 002
|
17 643
|
17 130
|
| Casa și conturi la bănci |
11 435
|
12 548
|
14 545
|
14 437
|
6 650
|
3 306
|
3 706
|
42 174
|
109 770
|
98 428
|
109 789
|
85 950
|
18 851
|
1 488
|
4 485
|
4 278
|
50 793
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
1 439
|
0
|
0
|
154
|
0
|
292
|
284
|
275
|
0
|
278
|
0
|
386
|
333
|
| Datorii |
18 725
|
19 219
|
18 972
|
18 484
|
18 500
|
18 233
|
16 462
|
91 381
|
58 790
|
56 786
|
60 689
|
58 650
|
58 231
|
85 187
|
68 613
|
54 155
|
50 964
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
10 228
|
11 386
|
16 343
|
19 524
|
16 098
|
14 710
|
20 010
|
−13 005
|
101 583
|
102 339
|
117 422
|
129 520
|
93 150
|
−57 462
|
−31 965
|
−7 565
|
52 036
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
30 331
|
30 302
|
35 884
|
45 148
|
40 388
|
44 257
|
122 428
|
79 354
|
213 669
|
202 287
|
211 661
|
218 986
|
218 703
|
21 846
|
21 768
|
16 896
|
80 828
|
| Venituri totale |
30 331
|
32 435
|
38 504
|
46 246
|
40 388
|
50 048
|
123 115
|
101 647
|
213 893
|
202 299
|
211 684
|
219 009
|
218 818
|
21 890
|
21 814
|
17 903
|
85 941
|
| Cheltuieli totale |
31 489
|
37 392
|
41 685
|
41 493
|
37 813
|
54 526
|
88 868
|
139 246
|
135 771
|
123 536
|
113 511
|
108 519
|
61 641
|
46 730
|
45 559
|
47 843
|
54 166
|
| Rezultat brut |
−1 158
|
−4 957
|
−3 181
|
+4 753
|
+2 575
|
−4 478
|
+34 247
|
−37 599
|
+78 122
|
+78 763
|
+98 173
|
+110 490
|
+157 177
|
−24 840
|
−23 745
|
−29 940
|
+31 775
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 158
|
−4 957
|
−3 181
|
+3 426
|
+1 388
|
−5 300
|
+33 015
|
−38 605
|
+75 983
|
+76 739
|
+91 822
|
+103 920
|
+150 612
|
−25 497
|
−24 399
|
−33 165
|
+26 436
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
4
|
3
|
4
|
3
|
2
|
2
|
2
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ACTIVITY SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 30 331 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 1 158 lei.
-
Este ACTIVITY SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ACTIVITY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ACTIVITY SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8210 - Activități de secretariat și servicii-suport.
-
Când a fost înființată ACTIVITY SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2002.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ACTIVITY SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ACTIVITY SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.