CUI 1471170

VIORELA SRL

VIORELA SRL este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 104 mii lei (+0.3% față de 2024), un profit net de 42.6 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

1471170

Nr. înregistrare

J38/801/1991

EUID

ROONRC.J38/801/1991

Formă juridică

SRL

Județ

Vâlcea

Localitate

Râmnicu Vâlcea

Adresă

Str. Emil Avramescu, Nr. , C.P. 240135

Data înregistrării

04-12-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 04.12.1992

Stare la Registrul Comerțului

capital neechilibrat ca urmare a denominării cf. Legii nr. 101/2005
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-08-1993

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

  • 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4751 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate

  • 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

  • 4772 - Comerţ cu amănuntul al încălţămintei şi articolelor din piele, în magazine specializate

  • 4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+0.3%

103 984

Rezultat net

−4.2%

+42 584

Capitaluri proprii

−3.0%

61 162

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut VIORELA SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 103 984 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 42 584 lei.

Este VIORELA SRL plătitoare de TVA?

Da, VIORELA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 1993.

Ce cod CAEN principal are VIORELA SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.

Când a fost înființată VIORELA SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 august 1991.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către VIORELA SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește VIORELA SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit