CUI 14726462
MULTIMEDIA SOFTWARE SRL
MULTIMEDIA SOFTWARE SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2002. Activitatea principală: CAEN 2620 - Fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice. Firma este plătitoare de TVA din 2002 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o pierdere netă de 786 lei.
Date de identificare
CUI
14726462
Nr. înregistrare
J2002001499135
EUID
ROONRC.J2002001499135
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
BLD. FERDINAND, NR.56, BL.CS, SC.D, AP.46
Data înregistrării
03-07-2002
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.06.2002
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-2002
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2829 - Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
-
3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7312 - Servicii de reprezentare media
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−786
Capitaluri proprii
−24 410
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 2620 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
16 227
|
16 383
|
16 383
|
16 383
|
16 383
|
16 383
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 518
|
12 434
|
8 965
|
| Active circulante |
17 467
|
17 546
|
18 900
|
12 853
|
14 868
|
57 577
|
56 952
|
102 389
|
123 916
|
152 289
|
140 318
|
144 713
|
158 266
|
220 579
|
182 761
|
195 316
|
144 954
|
| Stocuri |
7 515
|
7 515
|
7 515
|
7 515
|
7 515
|
52 385
|
52 274
|
93 226
|
93 226
|
93 226
|
80 477
|
80 252
|
80 324
|
71 324
|
82 410
|
103 920
|
88 816
|
| Creanțe |
4 531
|
4 288
|
4 133
|
3 960
|
3 728
|
3 767
|
2 867
|
7 108
|
23 167
|
35 295
|
55 753
|
52 357
|
68 676
|
90 450
|
46 485
|
68 043
|
35 566
|
| Casa și conturi la bănci |
5 421
|
5 743
|
7 252
|
1 378
|
3 625
|
1 425
|
1 811
|
2 055
|
7 523
|
23 768
|
4 088
|
12 104
|
9 266
|
58 805
|
53 866
|
23 353
|
20 572
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 407
|
2 520
|
1 746
|
—
|
| Datorii |
58 104
|
57 553
|
57 003
|
49 117
|
48 666
|
45 869
|
38 865
|
35 865
|
36 970
|
25 592
|
17 610
|
18 066
|
19 696
|
64 449
|
33 779
|
68 932
|
34 146
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
749
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−24 410
|
−23 624
|
−21 720
|
−19 881
|
−17 415
|
28 091
|
30 605
|
79 042
|
99 464
|
139 215
|
135 226
|
139 165
|
151 088
|
172 055
|
164 020
|
139 815
|
119 773
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 611
|
0
|
10 094
|
96 671
|
66 357
|
64 092
|
67 843
|
235 452
|
206 925
|
142 222
|
235 914
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
2 000
|
1 182
|
3 796
|
0
|
10 094
|
98 065
|
66 357
|
64 137
|
67 843
|
235 452
|
207 025
|
142 486
|
236 501
|
| Cheltuieli totale |
786
|
1 904
|
1 839
|
2 466
|
47 446
|
3 688
|
52 125
|
18 361
|
49 744
|
92 115
|
68 306
|
72 933
|
87 977
|
220 353
|
176 616
|
117 569
|
344 721
|
| Rezultat brut |
−786
|
−1 904
|
−1 839
|
−2 466
|
−45 446
|
−2 506
|
−48 329
|
−18 361
|
−39 650
|
+5 950
|
−1 949
|
−8 796
|
−20 134
|
+15 099
|
+30 409
|
+24 917
|
−108 220
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−1 904
|
−1 839
|
−2 466
|
−45 506
|
−2 514
|
−48 437
|
−18 361
|
−39 751
|
+3 989
|
−3 939
|
−10 721
|
−20 967
|
+8 035
|
+24 203
|
+20 042
|
−115 672
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MULTIMEDIA SOFTWARE SRL plătitoare de TVA?
-
Da, MULTIMEDIA SOFTWARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2002.
-
Ce cod CAEN principal are MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2620 - Fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice.
-
Când a fost înființată MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iunie 2002.
-
Unde are sediul MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?
-
Sediul firmei MULTIMEDIA SOFTWARE SRL (CUI 14726462) este în BLD. FERDINAND, NR.56, BL.CS, SC.D, AP.46, Constanţa, județul Constanța.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MULTIMEDIA SOFTWARE SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MULTIMEDIA SOFTWARE SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.